Прикордонники виявили вироби з натурального каміння, пневматичну зброю та контрабандні сигарети

0
730

пр

Днями прикордонники Сумського загону під час перевірки легкового автомобіля «Geely» знайшли вироби з натурального каміння.

«Громадянин України заховав під заднім сидінням транспортного засобу 72 фігурки з селеніту (більш відома назва самоцвіту — Місячний поцілунок). Наш співвітчизник слідував через пункт пропуску «Бачівськ» в Україну», — розповіли в Державній прикордонній службі України.

Також дві пневматичні гвинтівки викрили правоохоронці Львівського загону спільно з представниками фіскальної служби в мікроавтобусі «Mercedes», що прямував до Польщі. Українець мав намір незаконно вивезти зброю з країни у багажному відділенні транспортного засобу.

Крім того, у цьому ж пункті пропуску правоохоронці під час перевірки легкового автомобіля «Volkswagen» 1996 року випуску виявили сховок із сигаретами. У паливному баку транспортного засобу польської реєстрації громадянин України заховав 260 пачок тютюнових виробів.

«Усі виявлені товари передано компетентним державним органам для прийняття правового рішення», — повідомили в Держприкордонслужбі України.

«Генплан Таможни»