Прикордонники виявили у чотирьох іномарках сховки з контрабандними сигаретами

0
634

1433667

Учора в пункт пропуску «Доманове» по смузі руху «зелений коридор» прибув автомобіль «Audi» 1999 року випуску. За наданою оперативниками Північного регіонального управління інформацією щодо можливого переміщення у зазначеному автомобілі прихованих сигарет, прикордонники Луцького загону вирішили детально оглянути автомобіль. В результаті огляду, в передніх сидіннях, паливному баку та в порогах іномарки були знайдені сховки з 1060 пачками безакцизних сигарет.

Щодо порушника складено протокол про порушення митних правил, а автомобіль литовської реєстрації та виявлені сигарети, вартістю понад 52 тисячі гривень вилучено представниками ДФС.

Окрім того, учора в пункт пропуску «Рава-Руська» на виїзд з України прибули легковий автомобіль «Фольксваген» та мікроавтобус «Mercedes», під керуванням наших співвітчизників. Під час огляду автомобілів прикордонники Львівського загону із залученням службового собаки та спільно з митниками виявили загалом понад 500 пачок контрабандних сигарет загальною вартістю 12 тисяч гривень. Тютюнові вироби були сховані за паливним баком та у колесах транспортних засобів. В останньому випадку, сигарети були запаковані ще й у жіночі панчохи.

Подібний випадок стався і в пункті пропуску «Шегині». Військовослужбовці Мостиського загону під час огляду автомобіля «Chrysler» знайшли майже 500 пачок тютюнових виробів, схованих також за паливним баком. Вартість знайденого товару — 13,2 тисячі гривень.

За матеріалами Державної прикордонної служби України

«Генплан Таможни»