Прикордонники виявили торгівця людьми, грошового шахрая та викрадену іномарку

0
900

62443

Учора, 6 серпня, прикордонники Білгород-Дністровського та Львівського загонів виявили іноземців, які знаходились у міжнародному розшуку за торгівлю людьми та відмивання коштів, а також викрадену в Україні іномарку. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

Так, на легковому автомобілі «Alfa Romeo» 2000 року випуску в пункт пропуску «Удобне», що на українсько-молдовському кордоні прибула 62-річна громадянка Молдови. Жінка їхала на іномарці польської реєстрації до сусідньої держави з Одеси, де як раз і придбала автомобіль. У ході здійснення контрольних заходів на автівку спрацювала міжнародна база даних Інтерполу. Виявилось, що даний транспортний засіб місяць тому був викрадений на території України.

А в пункті пропуску «Кучурган» при в’їзді в Україну співробітники прикордонного відомства виявили молдованина, який вже півроку перебуває у міжнародному розшуку.

«43-річного чоловіка розшукують правоохоронні органи Республіки Молдови для притягнення до кримінальної відповідальності за причетність до торгівлі людьми», — повідомили у прес-службі.

Виявлений автомобіль та злочинця прикордонники Білгород-Дністровського загону передали Національній поліції.

Крім того, минулої доби в аеропорту «Львів» під час перевірки документів пасажирів рейсу «Львів – Стамбул» спрацювала міжнародна база даних Інтерполу на громадянина Туреччини. Як з’ясувалось, чоловіка розшукують правоохоронні органи Румунії за відмивання коштів. Прикордонники Львівського загону передали шахрая співробітникам Національної поліції.

По всім випадкам прикордонники поінформували Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

 

«Генплан Таможни»