Прикордонники виявили «Audi», «Hyundai» та «Lexus» з підробленим документом та невідповідними VIN-номерами

0
1252

audi-concept_1455649748

Працівники прикордонного відомства минулої доби виявили три транспортних засоби із підробленим документом та невідповідними номерами кузовів, — розповіли у Державній прикордонній службі України.

news_20180327_090635_1522130795

Так, учора в пункт пропуску «Городище» на кордоні з Білоруссю прибув громадянин України на автомобілі «Audi» 1993 року випуску. Проте, під час огляду транспортного засобу польської реєстрації, військовослужбовці Луцького загону з`ясували, що доручення на право керування даним авто підроблене.

По даному факту до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

А в пунктах пропуску «Краківець» та «Кучурган» прикордонники Мостиського й Білгород-Дністровського загонів викрили дві іномарки з невідповідними номерами кузовів. Під час огляду автомобілів «Hyundai» і «Lexus» 2011 року випуску української та російської реєстрації правоохоронці зафіксували заміну та невідповідність номерів кузовів.

Повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» та протокол про адміністративне правопорушення за ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах» передано представникам Національної поліції.

«Генплан Таможни»