Прикордонники України спільно з правоохоронцями Молдови перекрили наркоканал з Іспанії

0
1183

border

Оперативно-розшукові підрозділи Держприкордонслужби спільно з правоохоронними органами Республіки Молдова упродовж декількох місяців здійснювали розробку транзитного каналу контрабанди гашишу з Іспанії до Росії. По це повідомляють у прес-службі Держприкордонслужби України.

За повідомленням прес-служби, обмін інформацією дозволив правоохоронцям встановити причетність до організації каналу контрабанди окремих громадян Молдови.

«Днями співробітники МВС Республіки Молдова у пункті пропуску «Галац-Джуржулешти» на в’їзд з Румунії зупинили автомобіль під керуванням громадянина Молдови, в якому виявили 30 кілограмів гашишу з Іспанії», — йдеться в повідомленні.

news_20171129_113052_1511947852

Фото: прес-служба ДПСУ

За інформацією молдовських правоохоронців українські встановили, що організатор контрабанди даної партії наркотиків, громадянин Молдови, за чотири дні до оголошення його у міжнародний розшук Інтерполом прибув до України.

У рамках міжнародної правової допомоги Департамент оперативної діяльності Держприкордонслужби прийняв рішення про затримання організатора.

Наприкінці минулого тижня співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками Національної поліції у Львівській області затримали зловмисника у м. Трускавець.

У Держприкордонслужбі України, зокрема зазначили, що українські прикордонники розраховують на подальшу ефективну співпрацю у протидії транскордонній злочинності на українсько-молдовському кордоні.

«Генплан Таможни»