Правоохоронці затримали на Харківщині дві вантажівки з 14 тоннами непридатної для вживання хамси

0
1451

00072238

Днями, в ході спільних заходів, проведених прикордонниками відділу «Стариця» Харківського загону, військовослужбовцями мобільного прикордонного загону «Дозор» та співробітниками СБУ, на українсько-російському кордоні затримано дві партії замороженої риби. Про це повідомили на сайті Держприкордонслужби України.

Так, інформація про можливе переміщення через державний кордон товарів народного споживання була отримана від співробітників СБУ та оперативних підрозділів Держприкордонслужби.

За повідомленням, під час патрулювання в районі населеного пункту Ізбицьке, а саме — під час перетину порушниками кордону із Росії, прикордонники затримали вантажний автомобіль «Урал» та двох осіб без документів. З їх слів, вони є громадянами України. В ході огляду у кузові транспортного засобу було виявлено заморожену рибу. Всього в автівці знаходилось близько 6 тонн хамси.

news_20171021_150558_1508587558

news_20171021_150612_1508587572

Фото: прес-служба Держприкордонслужби України

На затриманих за незаконний перетин кордону та порушення прикордонного режиму складено адмінпротоколи. Автомобіль з вантажем було доставлено до відділу прикордонної служби.

У результаті подальших оперативних пошукових заходів на околиці н.п. Великий Бурлук Харківської області співробітники оперативних підрозділів Східного регіонального управління Держприкордонслужби виявили та затримали ще один вантажний автомобіль  — «КАМАЗ» без номерних знаків. В ньому наш співвітчизник перевозив вантаж замороженої риби хамси загальною вагою близько 8 тонн.

У відомстві зауважили, що за датою пакування товару, яка була вказана на коробках, термін вживання риби російського виробництва вже закінчився.

Автомобілі з вантажем буде передано співробітникам ДФС. Тривають перевірочні заходи та встановлюються особи затриманих.

 

«Генплан Таможни»