Працівники Львівської митниці викрили зовнішньоекономічну операцію з британською фірмою-невидимкою

0
1579

shegini_1

У пункт пропуску «Шегині – Медика» в напрямку «в’їзд в Україну» прибув вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України, який переміщував товар «Інструменти ручні з вмонтованим електричним двигуном: дриль-міксер, pучний фрезер, запасні частини до дриль-міксера». До митного контролю водій подав товаросупровідні документи, згідно з якими компанія з Великобританії постачала на адресу одного з ТОВ Львівської області вказаний товар вагою 14 290 кг та вартістю майже 30 тис. доларів США.

Проте під час митного контрою було встановлено, що компанія-відправник з Великобританії припинила свою діяльність ще в 2016 році, тому цьогоріч не могла здійснювати зовнішньоекономічні операції. Цей факт підтверджується листом митних органів Великобританії. Також, за попередніми даними, вартість вантажу занижено майже вдвічі.

Встановлено, що керівник ТОВ у Львівській області організував переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю через подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості товару.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. Справу скерують до суду.