Працівники Львівської митниці ДФС затримали фуру з контрабандним бурштином

0
1336

2017-07-04_8-49-30

Майже 106 кілограмів сонячного каміння намагались перевезти у мішках серед паливних гранул.
Так, 1 липня водій вантажного автомобіля «Даф», мешканець Львівщини прямував у Польщу через митний пост «Краковець». Для перетину кордону він обрав смугу руху “червоний коридор”. Згідно з товаросупровідними документами він переміщував 21300 кг паливних гранул, які містились у мішках розташованих на піддонах. Відправником значився приватний підприємець з Рівненщини, а отримувачем підприємство в Чехії, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.
Під час митного контролю цього транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо цієї зовнішньоекономічної операції . Автомобіль було скеровано у місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там митники в окремих мішках виявили необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, жовтого та коричневого кольору різних відтінків, зовні схоже на необроблений бурштин в асортименті.
Таким чином, громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю. В його діях вбачають порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар затримали. Він буде скерований на експертизу для проведення його ідентифікації та вартості.

Джерело: ДФС