Працівники Київської митниці завадили пересиланню контрабандних цигарок до Великобританії

0
1177

мит

Працівники митного посту «Східний термінал» та Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксували спробу контрабандного переміщення через митний кордон України тютюнових виробів. Про це повідомили у прес-службі ДФСУ.

«У відділ митного оформлення митного поста «Східний термінал» Київської митниці ДФС громадянин України подав пакет товаросупровідних документів для вивезення повітряного фільтру за межі митної території України до Великобританії», — йдеться в повідомленні ДФСУ.

Проте під час перевірки фільтру на рентген-апараті митники виявили, що всередині ємкості є ознаки вкладення. Оскільки фільтр був завальцьований з обох боків металевими пластинами круглої форми, щоб отримати доступ до вкладення, їх довелося зняти. Після цього виявилося, що у фільтрі знаходяться тютюнові вироби – 510 пачок цигарок «Rothmans».

Це свідчить, що цигарки переміщувались через митний кордон України з використанням спеціально виготовленого сховища (тайника).

Складено протокол про порушення митних правил. Тютюнові вироби та металеву ємкість, в якій їх приховували, вилучено до винесення судом рішення у справі.

«Генплан Таможни»