Працівники Генеральної прокуратури у ніч на 17 серпня здійснили обшуки на Волинській митниці

0
1920

0_ca878e135f69bf064a9dcfd29df21dd3

Про це написав журналіст 1+1 Євген Плінський у Фейсбук.

«За моєю інформацією, сьогодні вночі ГПУ провела обшуки у декількох волинських митників, зокрема і керівника Волинської митниці Віктора Кривицького. Про це повідомляють «Волинські новини».

Мої розслідування корупції та схем на цій митниці таки дали результати. Чекаємо офіційного підтвердження», — йдеться у повідомленні Плінського.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речник прес-служби Волинської митниці ДФС Ігор Дильов, наразі він не володіє інформацією про те, чи дійсно відбувалися обшуки. Та додав, що повідомлення про цей факт щойно прочитав у Фейсбуці.

Коли ж журналісти намагалися додзвонитися безпосередньо на Волинську митницю, аби підтвердити інформацію, то на іншому кінці проводу було постійно зайнято.

Своєю чергою, прес-секретар прокуратури Волині Наталка Мурахевич ані підтвердити, ані спростувати інформацію не захотіла. «Підтвердити чи спростувати будь-яку інформацію може лише прокурор області, слідкуйте за інформацією, це все, що я вам можу сказати», — прокоментувала Мурахевич.

Як повідомляє видання «Перший» з посиланням на власні джерела, під час обшуку головного митника області вилучили півтисячі доларів США, стільки ж євро та 8 тисяч гривень.

Зауважимо, це не перший обшук на Волинській митниці. 28-го квітня на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» працівники правоохоронних органів вже здійснювали обшуки. Крім того, 16 червня цього року працівники поліції та прокуратури вилучили «чорну касу» волинських митників.

«Генплан Таможни»