На сьогодні заарештовано сім податківців, — міністр МВС

0
1321

_Nachalnika_kriminalno_vikonavchoyi_inspekciyi_Hmelnichchini_posadili_pid_domashniy_aresht_1_2016_01_04_05_18_29

На сьогоднішній день заарештовано сім податківців часів президентства Віктора Януковича. Про це сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

За його словами, розглянуті всі запобіжні заходи в судах щодо колишніх працівників Державної податкової служби часів Януковича, повідомляє УНІАН.

«І ми маємо біля 350 млн застави, і сім чоловік зараз заарештовані, а декілька людей, на яких рішення суду іде особисте зобов’язання та незначні застави, то ми приймаємо рішення разом з прокуратурою подавати апеляцію”, — зауважив міністр МВС.

Він нагадав, що йдеться про “96 млрд грн, які з 2011 по 2013 рік були вилучені з державного бюджету, і ця сума є вдвічі більша, ніж бюджет Міністерства оборони, вдвічі більша, ніж бюджет МВС, точно більша, ніж бюджет Міністерства охорони здоров’я і Міністерства освіти”.

Арсен Аваков також зазначив, що не може давати оцінку судової системи, але вважає, що “не можемо так зверхньо відноситись до того, що суд приймає такі рішення, і реформа судів потрібна”.

«Генплан Таможни»