Посадовців ДФС у Харківській області затримали на хабарі у 20 тис. доларів

0
1264

взятка_доллар

Правоохоронці затримали посадових осіб слідчого підрозділу Фіскальної служби в Харківській області за підозрою в отриманні 20 тисяч доларів хабара.

“Поліція викрила посадових осіб Фіскальної служби на хабарі в 20 тис. доларів. Раніше співробітниками Управління Фіскальної служби в Харківській області було виявлено факт ухилення підприємцем від сплати податків. За непритягнення його до відповідальності вони вимагали та отримали 20 тис. доларів неправомірної вигоди. При затриманні чиновники фіскальної служби намагалися втекти”, – йдеться в повідомленні Національної поліції.

Під час слідства у кримінальному провадженні правоохоронці встановили, що слідчим підрозділом Фіскальної служби в Харківській області було відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків.

фото0

фото00

фото000

Фото: Національна поліція України

У серпні слідчими Фіскальної служби було проведено санкціоновані обшуки, вилучено кошти та інші матеріальні цінності.

При цьому, щоб підприємець не поніс відповідальності, посадові особи Фіскальної служби за 20 тис. доларів погодилися закрити кримінальне провадження та в подальшому не втручатися в його господарську діяльність.

“Правоохоронці задокументували, що слідчі Управління Фіскальної служби Харківської області залучили посередника. Підприємець передав 20 тис. доларів посереднику, який перебував у Херсонській області. Такі заходи було вжито зловмисниками для маскування корупційної діяльності”, – йдеться в повідомленні.

Наразі обох слідчих затримано, тривають слідчі дії.

 

«Генплан Таможни»