Польські фірми відремонтують українські автошляхи

0
1427

дор

Відповідний контракт підписано між польськими фірмами та «Укравтодором».

Українські дороги відремонтують польські фірми, за гроші, які Варшава позичила Києву. У четвер польські фірми підписали відповідний договір з «Укравтодором». За 60 мільйонів євро буде відремонтовано 144 кілометри автошляхів поблизу кордону з Польщею. Повідомляє кореспондент Польського радіо Павеш Бушко:

«Польські фірми виконають капітальний ремонт шістьох фрагментів доріг, які ведуть до прикордонних переходів. Як наголосив голова «Укравтодору» колишній міністр транспорту Польщі Славомір Новак, це перший в Україні такого типу проект. Ці «дорожні проекти» повинні показати полякам, що в Україні можна будувати якісні дороги, а українцям – що європейські фірми дають добру якість за доступну ціну. Польські фірми вибрано шляхом тендерів. Ремонтом доріг займуться «Unnibep» та «Drog-Bud».

Директор другої фірми Артур Таузовський додав, що половину робіт виконають польські працівники, 60% матеріалів забезпечує польська сторона, 40% — українська. Повна документація проектів буде виконана за півроку. Перші фрагменти доріг буде віддано до вжитку вже наступного року, друга частина – у 2019 році».

«Генплан Таможни»