Поліція затримала керівника апарату міськрайонного суду на хабарі

0
708

Zhutomur_habar_syd_y

Працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з іншими правоохоронними підрозділами проводять антикорупційні заходи по викриттю та затриманню осіб судової гілки влади. Посадову особу одного з судів Житомирської області викрили в організації злочинної схеми. Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Працівники управління захисту економіки в Житомирській області Національної поліції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області задокументували керівника апарату одного з міськрайонних судів у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

«За винесення суддею вироку по кримінальній справі, відповідно до якого обвинуваченого буде звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном, вимагав 9 тисяч гривень хабара», — йдеться в повідомленні.

фото1

15 лютого, правоохоронці затримали фігуранта справи під час одержання неправомірної вигоди.

фото2

Вирішується питання про його затримання у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

фото3

Керівнику апарату суду інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.