Поліція затримала керівника апарату міськрайонного суду на хабарі

0
787

Zhutomur_habar_syd_y

Працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з іншими правоохоронними підрозділами проводять антикорупційні заходи по викриттю та затриманню осіб судової гілки влади. Посадову особу одного з судів Житомирської області викрили в організації злочинної схеми. Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Працівники управління захисту економіки в Житомирській області Національної поліції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області задокументували керівника апарату одного з міськрайонних судів у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

«За винесення суддею вироку по кримінальній справі, відповідно до якого обвинуваченого буде звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном, вимагав 9 тисяч гривень хабара», — йдеться в повідомленні.

фото1

15 лютого, правоохоронці затримали фігуранта справи під час одержання неправомірної вигоди.

фото2

Вирішується питання про його затримання у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

фото3

Керівнику апарату суду інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!