Подробиці спецоперації силовиків на Закарпатті

0
1425

aa38034-690

Правоохоронці під час обшуків у Закарпатській області виявили зброю і боєприпаси, а також близько 2 кілограмів наркотичних засобів.

Про це повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

«(…)Обшуки тривають. Уже повідомлено про підозру начальнику районного управління Держземагентства в Закарпатській області у зловживанні в інтересах організованої групи. Саме ця людина ухвалювала рішення разом із підлеглими працівниками щодо розподілу прикордонної землі й викрадення її з володіння держави в особі Державної прикордонної служби. Вручене також клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою», – розповів він.

За словами Сенюка, тривають обшуки у ймовірного організатора злочинної групи — Аттіли.

«У нього, за попередньою інформацією, вже знайшли зброю та боєприпаси»,уточнив прокурор.

Прокурор зазначив, що це ймовірний організатор злочинної групи так званого «приватного кордону» на Закарпатті. Крім того, наразі в одного зі співучасників злочинної групи вилучили близько 2 кг наркотичних засобів, а саме канабісу.

Втім, місцеві жителі наявність так званого «приватного кордону» контрабандистів, власником якого нібито і є Аттіла Горват, категорично заперечують. А от те, що до Угорщини в цих краях возять контрабанду, селяни не приховують навіть перед камерою:

Нагадаємо, військова прокуратура Західного регіону України спільно зі співробітниками Державної прикордонної служби проводить 100 обшуків у можливих фігурантів незаконного захоплення земель прикордонної смуги на Закарпатті, а також організаторів незаконного виготовлення та розповсюдження наркотиків.

До спецоперації залучена прикордонна техніка, у тому числі броньована, та прикордонна авіація.

«Генплан Таможни»