Податкова міліція м. Києва забезпечила відшкодування понад 2,2 млн грн. збитків бюджету

0
2283

97bf0d28481df359fff2c517fe6a53aa_XL

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві підприємство, яке ухилилося від сплати податків у великих розмірах, відшкодувало бюджету завдані збитки. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

У рамках розслідування кримінального провадження зач. 2 ст. 212КК України було встановлено підприємство, яке ухилилося від сплати більше 2,2 млн. грн., скориставшись послугами двох фіктивних компаній, з якими протягом листопада-грудня 2016 року оформило низку безтоварних операцій щодо придбання товарно-матеріальних цінностей (перетворювачі температури, давачі тиску, давачі температури, перетворювачі перепаду температури, тощо).

Насправді ж вказані товари підприємству – фігуранти не поставляли, а компанії, які їх нібито продали, були створені без наміру здійснення фінансово-господарської діяльності. Окрім того, під час їх реєстрації до реєстраційних документів були внесені завідомо неправдиві дані.

Такі дії призвели до ухилення від сплати більше 2,2 млн. грн. податків.

У зв’язку з цим посадовій особі компанії-фігуранта було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 КК України.

За результатами проведених заходів збитки, завдані державі, відшкодовані в повному обсязі, а кримінальне провадження направлено до прокуратури м. Києва для прийняття рішення щодо звільнення фігуранта від кримінальної відповідальності.