Податківці вилучили незаконно ввезену в Україну аудіотехніку на суму понад 300 тис. грн

0
1280

tv_video_audio

Податковою міліцією Офісу великих платників ДФС у рамках розслідування кримінального провадження, порушеного за ч.3 ст. 212 КК України, вилучено аудіотехніку однієї з торгових марок на загальну суму 300,6 тис. гривень. Про це повідомили на сайті Державної фіскальної служби України.

Як з’ясувалося, службові особи одного з товариств з обмеженою відповідальністю незаконно ввезли на територію України аудіотехніку на загальну суму 9,4 млн. грн. Незаконно ввезений товар призначався для продажу на території України через роздрібну мережу магазинів.

Оперативники провели ряд обшуків за місцями розташування офісних та складських приміщень правопорушників та їх контрагентів, а також у магазинах, де реалізовувався товар, розповіли у відомстві.

За результатами обшуків вилучено майже 20,5 тис. одиниць аудіотехніки на загальну суму 300,6 тис. грн., 12 печаток СГД, 3 системних блоки,  12 ноутбуків, 2 флеш-носії, 22 жорстких диски, 4 моноблоки, 1 систему відеоспостереження, бухгалтерські документи та різноманітні чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність.

Крім того, вилучено грошові кошти  у загальному еквівалентів на суму 1,1 млн. грн. (794 250 грн., 7 640 доларів США, 3 800 ЕВРО).

Для можливого подальшого забезпечення погашення завданих державі збитків, відповідно до ухвал суду, на частину товару загальною вартістю 256 тис. грн. та на 6 печаток (штампів) СГД  вже накладено арешт.

Триває досудове розслідування.

«Генплан Таможни»