Податківці викрили схему незаконного експорту с/г продукції

0
1071

kukuruza-2

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві розкрили схему, за якою здійснювався незаконний експорт сільськогосподарської продукції. Накладено арешт на партію кукурудзи вартістю 35,3 млн грн.

Оперативники встановили групу зловмисників, які зареєстрували на підставних осіб низку підприємств, що в подальшому використовувалися для проведення незаконних експортних операцій, повідомили у Державній фіскальній службі України.

Частиною цих підприємств з моменту реєстрації звітність до податкових органів не подавалась взагалі, інші компанії не мали документів про походження товару, що експортується.

Окрім того, було встановлено, що всі ці фірми не мали матеріальної і технічної бази для здійснення господарської діяльності, а директор одного з підприємств, задіяних у злочинній схемі, зареєстрований на тимчасово непідконтрольній території.

За попередніми підрахунками, вказаними діями державі було завдано більше 7 млн. грн. збитків.

Під час обшуку було виявлено документи, що свідчать про те, що від імені підприємств — фігурантів в зерносховище на Миколаївщині завозилась сільгосппродукція, яку планували вивезти з країни. В даний час на 7 748,4 тонн кукурудзи врожаю 2017 року, загальною вартістю 35,3 млн. грн., яку визнано речовим доказом, накладено арешт за рішенням суду. Слідчі дії тривають.

«Генплан Таможни»