Податківці викрили незаконний імпорт будматеріалів

0
836

photo.41451

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області викрили незаконний імпорт будматеріалів та вилучили покриття для підлоги і комплектуючі на 10 млн. гривень.

У рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.366 КК України встановлено, що одна з компаній, зареєстрованих у м. Києві, під час імпорту будівельних матеріалів через Волинську митницю ДФС систематично подавала митним органам для здійснення митних формальностей підроблені документи з метою мінімізації сплати податків та митних зборів. Про це повідомляють у прес-службі ДФС.

photo.41452

photo.41453

photo.41455

В результаті обшуків, проведених на складі, в офісних приміщеннях та за місцем проживання фігурантів, вилучено та передано на відповідальне зберігання покриття для підлоги та комплектуючі іноземного виробництва орієнтовною вартістю понад 10 млн. грн., комп’ютерну техніку, чорнову бухгалтерію, товарно-супровідні документи, документи пов’язані з реалізацією імпортованих ТМЦ, печатки та штампи підприємства, банківські картки, незаповнені квитанції та бланки.

На даний час вирішується питання накладення арешту на вилучені ТМЦ,  проведення відповідних експертиз та визначення їх вартості.

Тривають слідчі дії.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФС