Податківці викрили конвертаційний центр з оборотом 156 млн гривень

0
785

c58ba13481fe772318f7868b7890b677_1_650x410

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно з прокуратурою викрили конвертаційний центр і припинили незаконну діяльність з обміну валют.

У рамках розслідування було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки незаконні послуги з формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Як розповіли у прес-службі ДФС, для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили і придбали корпоративні права 15 фіктивних підприємств. На їх рахунку компанії реального сектору економіки перераховували грошові кошти нібито за придбані товари і послуги. Надалі кошти знімалися готівкою та, за винятком 10 — 12,5%, разом з підробленими первинними документами передавалися замовникам — посадовим особам підприємств реального сектору економіки.

«Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за 2015-2017 рр. склав 156 млн. грн», — повідомили у ДФС.

Крім того, було встановлено, що організатори конвертаційного центру здійснюють операції з обміну валют без державної реєстрації та відображення обсягу таких операцій у податковому обліку.

«В результаті 12 проведених обшуків було виявлено та вилучено понад 20,5 млн. грн. у національній та іноземній валюті, комп’ютерну техніку, 12 печаток підприємств, 66 банківських карт, чорнові записи та фінансово-господарські документи, а також пістолет Glock 17 без будь-яких документів», — зазначили у відомстві.

Розслідування кримінального провадження триває.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!