Податківці в одеському порту вилучили зерно пшениці та кукурудзи вартістю 214,6 млн грн

0
1234

зерн

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників викрили ухилення від сплати податків та вилучили 42,8 тис. тонн пшениці і кукурудзи на 214,6 млн гривень.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 212 КК України встановлено 3 компанії, одна з яких займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин, інша — транспортним обробленням вантажів, а третя – обслуговуванням водного транспорту, які у період січня-березня та березня 2016 року оформили низку безтоварних операцій з іншими підприємствами, у т.ч. з фіктивним, внаслідок чого ухилилися від сплати майже 34 млн гривень ПДВ.

«За результатами обшуку, проведеного у приміщенні, яке використовується фігурантами на території одеського торгівельного порту, вилучено 14 одиниць комп’ютерної техніки, 1 патрон калібром 23 мм, документи фінансово-господарської діяльності, та вилучено 42,8 тис. тонн зерна пшениці та кукурудзи орієнтовною вартістю 214,6 млн. гривень», — уточнили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Слідчі дії тривають.

«Генплан Таможни»