Податківці скерували до суду обвинувальний акт щодо ОЗГ, яка незаконно виготовляла та розповсюджувала фальсифікований алкоголь

0
888

58481a499b909

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, які незаконно виготовляли, зберігали, транспортували та продавали фальсифікований алкоголь.

Як повідомили у прес-службі ДФСУ, в рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що житель Київської області, не маючи відповідної ліцензії на виготовлення і торгівлю алкогольними напоями, у вересні 2017 року створив і очолив організовану групу, до складу якої увійшли ще двоє жителів Житомирської області, які виготовляли фальсифікат, використовуючи обладнання для його масового виробництва.

На території Київської області було ліквідовано підпільний цех, де виробляли підроблені алкогольні напої відомої торгової марки та вилучено з незаконного обігу 434 коробки типу «Bag-in-Box» об’ємом 10 л кожна, заповнені фальсифікатом, 9 бочок об’ємом 1 тис. л кожна, заповнені спиртовою сумішшю, 5 бочок об’ємом 1 тис. л кожна, заповнені етиловим спиртом та обладнання, що забезпечувало масове виробництво таких товарів.

«Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні стосовно фігурантів даної справи скеровано до суду для розгляду по суті», — зазначили у прес-службі ДФС України.

«Генплан Таможни»