ПАТ КБ ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

0
601

Основні розкрадання з ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (продовження):

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мануїлова Ліна Анатоліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 180 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

180

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Марковська Лариса Анатоліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 80 544,19 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

81

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мартинюк Марія Микитівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 86 942,84 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

87

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Матусевич Василь Пантелеймонович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 131 299,62 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

131

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Медоєв Олег Григорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 82 188,52 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

82

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мельник Алла Вікторівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 196 980,77 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

197

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Милосердова Оксана Віталіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 257 364,87 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

257

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мироненко Олександр Станіславович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 169 385,85 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

169

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мінебаєв Ільяс Нурдінович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 600 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

600

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мітрюкова Тетяна Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 88 170,04 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

88

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мішталь Володимир Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 90 029,31 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

90

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Мішталь Роман Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 211 982,18 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

212

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Міщенко Олександр Володимирович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 187 740,33 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

188

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Молодецька Олена Євгенівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 213 129,23 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

213

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Молоштан Василь Степанович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 91 553,93 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

92

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Моргуновський Михайло Ігорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 127 833,81 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

128

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Моргуновський Аркадій Соломонович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 87 686,7 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

88

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Морозова Ольга Анатоліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 139 184,27 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

139

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Москальов Анатолій Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 6 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 343 300 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

343

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Москальова Олена Дмитрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 164 715,98 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

165

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сенчук Людмила Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 127 566,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

128

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Селуянова Тетяна Олександрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 145 857,97 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

146

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Седлеров Ігор Степанович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 136 221,44 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

136

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сатоніна Наталя Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 245 567,78 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

246

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сатоніна Валентина Олексіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 150 487,18 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

150

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сатонін Вадим Ігорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 174 693,39 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

175

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сорока Василь Олегович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 108 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

108

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Соколовський Петро Макарович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 183 736,5 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

184

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Соколовська Надія Федорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 111 724,94 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

112

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Соколова Галина Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 98 624,16 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

99

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Смерека Наталія Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 92 513,55 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

93

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Слуцький Геннадій Сергійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 86 464,24 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

86

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Скобельська Христина Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 88 590,96 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

89

Продолжение следует…

ГЕНПЛАН

2016-08-03 14:30 713