ПАТ КБ ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

0
608

Основні розкрадання з ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (продовження):

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гацкан Маргарита Микитівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 128 364,82 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

128

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гащенко Ірина Станіславівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 86 269,36 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

86

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гевко Богданна Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 106 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

106

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гелетій Віктор Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 170 863,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

171

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Герасименко Наталія Анатоліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 173 239,27 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

173

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гич Олена Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 130 082,25 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

130

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Глазиріна Галина Юріївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 189 735,06 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

190

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Глазунова Ірина Анатолівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 88 569,64 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

89

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Глівінський Петро Йосипович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 259 368,25 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

259

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рогожин Олексій Сергійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 130 249,46 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

130

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Римар Микола Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 119 409,59 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

119

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рябовол Руслан Олексійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 134 143 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

134

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рябов Микола Феофілович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 171 331,63 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

171

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Русин Марія Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 94 476,16 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

94

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Русачкова Ольга Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 83 856,96 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

84

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рубіш Іван Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 135 306,1 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

135

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ромоданов Володимир Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 554 829,82 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

555

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Романович Юрій Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 184 862,9 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

185

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рожкін Юхим Семенович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 138 598,46 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

139

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рогушина Юлія Віталіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 90 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

90

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ядвіга Ірина Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 376 487,13 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

376

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Щербак Валентина по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 137 873,33 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

138

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шумейко Ганна Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 258 635,23 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

259

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шувар Оксана Романівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 124 218,78 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

124

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шубіна Анастасія Сергіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 82 231,06 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

82

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шпеник Віктор Юрійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 124 256,14 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

124

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шостенко Роман Володимирович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 132 662,17 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

133

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Широкопояс Андрій Володимирович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 506 079,75 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

506

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рашовський Роман Володимирович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 100 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

100

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Раховський Григорій Олександрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 132 863,53 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

133

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Райгородська Олена Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 82 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

82

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Прокопченко Віталій Вікторович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 141 205,92 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

141

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Яструбецький Володимир Григорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 7 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 425 879,42 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

426

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ястреб Костянтин Пилипович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 149 386,62 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

149

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ярошенко Ірина Павлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 128 814,06 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

129

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ярмоленко Олена Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 86 524,82 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

87

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Януш Віктор Георгійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 152 624,93 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

153

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Яніцький Ігор Йосипович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 15 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 761 519,87 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

762

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Яніцкій Володимир Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 6 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 85 733,96 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

86

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Якуніна Інна Яківна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 327 676,72 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

328

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Якимець Марія Дмитрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 93 770,5 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

94

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Музолевський Іван Григорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 306 409 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

306

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шеховцова Юлія Олександрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 205 408,31 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

205

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шеховцов Дмитро Георгійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 82 073,98 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

82

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Шабалкова Тетяна Андріївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 95 401,63 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

95

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чумаков Андрій Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 184 830 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

185

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чубар Людмила Пантеліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 102 600 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

103

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чолій Володимир Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 464 874,58 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

465

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чолій Аліна Романівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 107 198,7 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

107

Продолжение следует…

ГЕНПЛАН

2016-08-01 15:56 878