ПАТ КБ ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

0
592

Основні розкрадання з ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»:

Назва банку

Фабула виявленого порушення (ознаки вчиненого кримінального правопорушення)

Подано заяв про нанесення збитку (тис. грн.)

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

24.07.2015року за результатами проведеної інвентаризації, на підставі Наказу № 36 від 26.06.2015року, встановлено факти шахрайства фінансовими ресурсами зі сторони фізичних осіб, а саме Новосад Вікторією Юріївною.

45

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

24.07.2015року за результатами проведеної інвентаризації, на підставі Наказу № 36 від 26.06.2015року, встановлено факти шахрайства фінансовими ресурсами зі сторони фізичних осіб, а саме Новосад Галиною Антонівною.

128

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Так, «Асоціацією «Правова Ліга» 23.06.2015 р. було здійснено операції на загальну суму 549 300, 00 грн., а саме перераховано кошти з відкритого в Банку поточного рахунку на депозитні рахунки фізичних осіб Федосику А.М. на суму 190 000,00 грн., Волянському Г.І. на суму 195 000,00 грн., Попович В.В. на суму 160 000,00 грн. та Краузе В.С. на суму 4 300,00 грн. з призначенням платежу «внесення коштів на депозит згідно договору». У діях причетних до цього осіб вбачаються ознаки складів кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 та ст. 190 КК України.

549

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Так, ТОВ «ТКБР «Стріла» 23.06.2015 р. було здійснено операції на загальну суму в еквіваленті 317 245, 00 грн., а саме перераховано кошти з відкритого в Банку поточного рахунку на поточні рахунки фізичних осіб Петришній Н.О. на суму 100 000,00 грн. з призначенням платежу «позика працівнику згідно договору», Піскуну С.О. на суму 110 000,00 грн. з призначенням платежу «списання коштів з рахунку для зарахування на рахунок Піскуна С.О.», та Гарбузов В.С. на суму 4 550,00 євро, що в еквіваленті по курсу НБУ станом на 24.06.2015 складає 112 369,00 грн. з призначенням платежу «перерахування коштів на відрядження за кордон працівнику». У діях причетних до цього осіб вбачаються ознаки складів кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 та ст. 190 КК України.

317

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Так, ТОВ «ЮФ «Кудінов і партнери» 23.06.2015 р. було здійснено операції на загальну суму 605 200, 00 грн., а саме перераховано кошти з відкритого в Банку поточного рахунку на депозитні рахунки фізичних осіб Борківську Г.С. на суму 190 000,00 грн., Дячину Л.І. на суму 190 000,00 грн., Борківського П.М. на суму 190 000,00 грн. та Краузе В.С. на суму 35 200,00 грн. з призначенням платежу «внесення коштів на депозит згідно договору». У діях причетних до цього осіб вбачаються ознаки складів кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 та ст. 190 КК України.

605

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Івасютяк Віра Богданівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 18976,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

19

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Івасютяк Любомир Богданович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 30077,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

30

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Іващенко Євгенією Іванівною по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 304 069,1 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

304

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Іващенком Володимиром Володимировичем по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 402 511,26 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

403

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лукаш Микола Анатолійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 403 149,87 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

403

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лукановська Людмила Григорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 152 380,9 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

152

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лоскутов Микола Федорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 89 104,72 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

89

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лобакіна Олена Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 58 780,03 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

59

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Літовська Світлана Несторівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 92 850,75 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

93

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лісниченко Тамара Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 94 882 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

95

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лідич Марія Петрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 130 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

130

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Лігаєв Геннадій Миколайович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 25 099,14 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

25

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кадикало Богдан Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 60 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

60

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Іщенко Леонід Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 5 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 592 697,67 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

593

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Іваненко Ірина Вікторівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 168 300 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

168

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Жадан Олена Сергіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 20 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 2 128 740,37 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

2 129

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дибська Наталія Сергіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 25 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

25

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Демчук Ганна Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 27 473,78грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

27

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гладишев Віктор Кирилович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 586 525,04грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

587

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гич Олександр Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 135 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

135

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гарасимів Зоряна Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 223 649,16 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

224

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Гальська Оксана Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 150 468,96 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

150

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Віліщук Анна Юріївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 211 585,43 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

212

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ващук Вадим Дмитрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 9 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 697 958,6 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 697

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Булавко Марія Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 149 888,67 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

150

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Булавко Віталій Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 158 453,73 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

158

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Брайченко Ніна Григорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 263 749,64 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

264

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Брайченко Микола Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 111 052,48 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

111

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Бородюк Михайло Степанович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 9 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 680 290,88 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 680

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Бейлін Валерій Йосипович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 270 200,75 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

270

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Баранецький Григорій Григорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 340 043,88 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

340

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Бандуриста Вікторія Леонідівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 378 570,52 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

379

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Анпілогов Олексій Вікторович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 66 729,59 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

67

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Александрова Валентина Павлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 80 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

80

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Александров Віктор Анатолійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 113 214,58 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

113

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Швидкий Дмитро Олександрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 133 082,24 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

133

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Амро Ірина Геннадіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 84 102,01 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

84

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Алєксєєнко Ірина Олегівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 54 040,15 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

54

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Аврах Роман Костянтинович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 48 192,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

48

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Попп Юрій Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 70 726,51 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

71

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Попович Іван Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 510 265,2 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

510

Продолжение следует…

ГЕНПЛАН

2016-07-26 18:29 1060