ПАТ КБ ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

0
572

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Попов Олександр Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 136 178,87 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

136

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Попадюк Микола Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 207 874,68 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

208

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Понько Олена Степанівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 52 712,22 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

53

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Понько Костянтин Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 52 712,22 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

53

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Полякова Тетяна Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 116 155,02 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

116

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Подлеснюк Олена Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 77 917,67 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

78

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Погорєлов Володимир Якович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 69 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

69

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Плігіна Алла Анатоліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 56 802,16 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

57

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Плиска Сергій Анатолійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 60 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

60

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Пістряк Наталія Тарасівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 92 255,5 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

92

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Піляєв Олег Олегович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 47 597,94 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

48

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Півник Юрій Вікторович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 77 427,05 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

77

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Письменська Марія Данилівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 20 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

20

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Писарук Леся Федорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 12 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

12

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Писаренко Іван Григорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 185 524,9 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

186

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Пешук Віталій Кирилович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 6 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 136 169,29 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

136

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Петрушка Юлія Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 28 280 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

28

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Петрунько Ніна Омелянівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 17 710,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

18

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Петреченко Світлана Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 134 995,66 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

135

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Перепелиця Валентин Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 81 715,62 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

82

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Первушкін Олександр Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 11 247 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

11

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Пасинкова Ірина Ігорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 54 421,75 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

54

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Пасинков Ігор Семенович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 87 074,8 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

87

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Порецька Олена Юріївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 22 147,74 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

22

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Придибайлова Любов Яківна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 141 750 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

142

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Посікера Інна Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 5 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 435 515,78 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

436

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Поправко Олександр Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 198 038,54 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

198

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Посікера Андрій Федорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 329 358,8 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

329

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дубогриз Євген Павлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 75 082 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

75

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дубець Юлія Віталіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 29 754,45 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

30

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дроздов Олег Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 227 920,16 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

228

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Домбровська Наталія Дмитрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 382 414,65 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

382

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Долгова Олександра Геннадіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 70 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

70

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Долбік Микола Павлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 22 173 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

22

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дмітрієва Людмила Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 59 138,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

59

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дмитрієва Олена Юріївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 43 537,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

44

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Колєснік Микола Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 334 301,92 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

334

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Колеснік Володимир Антонович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 57 644,99 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

58

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козелківська Оксана Вікторівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 6 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 825 294,68 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

825

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кіриченко Алла Павлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 609 523,6 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

610

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дмитрієв Віталій Миколайович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 59 138,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

59

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дмитрієв Андріан Вітальович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 43 537,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

44

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дідич Олег Володимирович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 90 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

90

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Діденко Ігор Миколайович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 50 569,96 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

51

Продолжение следует…

ГЕНПЛАН

2016-07-26 19:32 858

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!