ПАТ КБ ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

0
495

Основні розкрадання з ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (продовження):

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Качан Володимир Андрійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 114 632,75 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

115

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Карабчук Василь Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 200 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

200

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Канафоцький Степан Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 90 959,32 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

91

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Камінська Любов Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 454 343,99 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

454

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Калюжний Едуард Вікторович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 347 662,9 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

348

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Калітова Магдаліна Петрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 149 300 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

149

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Калашнікова Марина Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 111 724,94 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

112

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Калашніков Юрій Леонідович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 111 724,94 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

112

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дудар Ірина Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 151 448 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

151

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Дюжев Олександр Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 360 574,1 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

361

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Євсєєв Ігор Анатолійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 83 212,45 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

83

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Жадан Микола Миколайович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 150 050,88 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

150

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Женжера Тетяна Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 720 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

720

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Житніковський Володимир Адольфович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 88 809,97 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

89

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Жихарєва Анастасія Олександрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 129 082,98 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

129

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Жук Зоя Анатоліївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 128 667,21 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

129

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Заболотний Андрій Єфремович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 100 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

100

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Загородний Збігнев Франкович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 97 448,69 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

97

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Загородній Володимир Григорович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 159 394,35 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

159

Продолжение следует…

ГЕНПЛАН

2016-08-08 19:15 815