ПАТ КБ ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

0
641

Основні розкрадання з ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (продовження):

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Палагін Василь Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 11 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 582 142,63 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 582

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Прокопова Вікторія Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 169 747,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

170

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рафаїлов Анатолій Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 9 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 687 074,25 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 687

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рідзель Юрій Павлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 222 260,11 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

222

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рогожина Людмила Михайлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 110 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

110

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Рябікін Олександр Борисович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 242 500,16 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

242

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Савенок Сергій Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 150 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

150

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сердюк Володимир Олександрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 7 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 142 856,75 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 142

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Сіра Любов Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 89 806,52 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

90

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Скарлат Віра Олексіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 82 040,02 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

82

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Скіп Сергій Володимирович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 13 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 2 546 937,9 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

2 546

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Старцева Олена Семенівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 9 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 200 908,18 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 200

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Стойловська Лариса Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 9 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 648 979,3 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 648

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Стойловський Дмитро Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 800 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

800

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ткаченко Віктор Дмитрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 153 348,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

153

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ткаченко Надія Василівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 187 171,48 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

187

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Файнер Олександр Менашевич по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 696 598,4 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

697

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Філоненко Руслан Петрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 6 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 88 652,5 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

89

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Химинець Андрій Георгійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 7 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 179 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 179

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ющенко Сергій Олександрович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 10 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 1 790 591,5 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

1 790

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чоботар Олександр Георгійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 80 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

80

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чоботар Світлана Олександрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 80 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

80

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чоботар Тамара Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 80 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

80

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Чоботар Тамара Олександрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 80 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

80

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Колодрівська Антоніна Володимирівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 130 414,26 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

130

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Колов Володимир Васильович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 179 239,41 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

179

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Колесник Тамара Петрівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 126 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

126

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козодій Володимир Ярославович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 83 561,43 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

84

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козлюк Любов Павлівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 176 677,66 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

177

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козлюк Василь Пилипович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 181 235,03 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

181

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козир Ніна Федорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 127 196,73 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

127

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козир Володимир Семенович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 99 489,92 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

99

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Козакова Наталія Миколаївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 126 896,43 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

127

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ковцун Василь Іванович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 92 513,55 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

93

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Ковтун Леонід Тимофійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 137 342,38 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

137

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Коваленко Ольга Костянтинівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 119 791,52 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

120

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Коваленко Олексій Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 133 720,77 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

134

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кобрин Євгенія Пилипівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 276 178,28 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

276

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Клочок Оксана Федорівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 4 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 93 268,89 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

93

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кісь Ольга Романівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 138 093,87 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

138

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кісіль Надія Іванівна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 1 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 105 288,27 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

105

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кисельова Марина Олексіївна по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 233 720,77 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

234

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Кириленко Сергій Анатолійович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 2 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 170 000 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

170

ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА

Перевіркою виявлено операції, здійснені клієнтом Качур Олександр Михайлович по перерахуванню фізичною особою з власних поточних (депозитних) рахунків коштів на вкладні (депозитні) рахунки та/або поточні (в тому числі карткові) рахунки інших фізичних осіб, відкриті в ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Кількість таких операцій по перерахуванню становить 3 шт. В результаті зазначених операцій сума коштів, що підлягає відшкодуванню за рахунок Фонду, збільшилася на 197 261,93 грн. В діях фізичної особи вбачається склад злочину, відповідальність за який передбачена ст. 190 КК України.

197

Продолжение следует…

ГЕНПЛАН

2016-08-05 13:44 733