Оперативники викрили осіб, які вимагали хабарі для працівників митниці за митне оформлення автівок

0
707

Australia's Best Cars finalists 2012

Прокуратура Київської області спільно з працівниками управління Департаменту внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Київській області викрили та затримали двох чоловіків, які за митне оформлення автомобілів підбурювали громадян до надання хабара працівникам митниці.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області, інформують «Конфликты и законы».

Повідомляється, що син та батько, один з яких на професійній основі здійснював консультативні послуги у сфері митного оформлення вантажів, використовуючи відсутність єдиних чітких критеріїв для визначення митної вартості автомобілів, що були у користуванні та мають технічні пошкодження та які придбано з аукціонів у США та Європі, повідомляли громадянам про необхідність сплати митникам хабара.

Зловмисники повідомили громадянину про необхідність сплати митникам хабара та схилили його до передачі їм грошових коштів.

Вказаний платіж мав надійти інспекторам митниці за те, щоб вартість іноземної автівки, визначена у документах на її купівлю, при розмитненні не відрізнялась від визначення її митної вартості, пропорційно від якої розраховуються платежі до бюджету.

Ділків затримано, готується вручення повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.

У ході досудового розслідування також встановлюються службові особи, в інтересах яких діяли зловмисники.