Оперативники перекрили міжнародний канал торгівлі людьми

0
916

рис

Представники оперативно-розшукового підрозділу Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України спільно зі співробітниками Управління боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Донецькій області, виявили злочинне угруповання, яке вербувало жінок з метою сексуальної експлуатації за кордоном. Про це повідомили у прес-службіДержавної прикордонної служби України.

Як повідомляється, злочинці вербували та переправляли українок, які опинились у скрутному фінансовому становищі, до Туреччини з метою подальшої їх експлуатації у сфері надання послуг інтимного характеру.

«Днями спільною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників ДПСУ та представників УБЗПТЛ ГУ НП в Донецькій області в Харківському міжнародному аеропорту під час прикордонно-митного оформлення рейсу «Харків-Стамбул», було затримано пособника організатора протиправної діяльності, який намагався вивезти за кордон двох громадянок України 1997 та 1989 років народження до Туреччини з метою сексуальної експлуатації», — розповіли у прес-службі ДПСУ.

Увечері того ж дня, під час проведення подальших оперативно-слідчих заходів у Харкові правоохоронці виявили та затримали громадянина України, жителя м. Маріуполь, який організував канал незаконної торгівлі людьми. «В результаті обшуку його помешкання, правоохоронці виявили беззаперечні докази, які вказували на його причетність до злочинної діяльності».

Фігурантів справи затримано, тривають оперативно-слідчі заходи.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДПСУ