Онисія Колесникова: «Волонтери і добровольці — це пасіонарна частина суспільства, яка може стати авангардом нового повстання»

0
536

В останні дні обстріли з окупованих територій почастішали. З’являється все більше інформації про те, що переформатовані росіянами «війська» ДНР-ЛНР готуються до наступу.

Водночас ГПУ починає системно полювати за волонтерами та добровольцями.

Тож, що наразі відбувається в зоні АТО?

Чи можливий новий наступ Росії на сході України? Яка мета цього наступу?

З якою метою українська влада намагається знищити волонтерський і добровольчий рух?

Онисія Колесникова, активістка громадського об`єднання «С14»:

«Щиро кажучи, я не спеціаліст у військовій тематиці і не можу прогнозувати, буде наступ чи ні. Прогнозувати дії психічно хворих людей взагалі непросто. А там же, що в ДНР, що у Кремлі — здорових немає.

З мотивами української влади простіше. Вони намагаються створити ілюзію того, що «мирний план» Порошенка спрацював і війна скінчилася. Браво, аплодисменти, великий миротворець всіх помирив і врятував країну! В офіційних повідомленнях радісно заявляють, що за добу загиблих немає. Урочисто звітують про відведення важкої техніки. Порошенко тисне руку Путіну. Електорат дивиться і полегшено зітхає: «ну все, нарешті мир». А в цей же час бійці з передової щодня повідомляють про поранених і загиблих. Волонтери б’ють на сполох, що солдатам елементарно не вистачає їжі і теплого одягу. Псують картинку для електорату, непорядок. От з цим непорядком і бореться влада. Більше того, волонтери і добровольці — це пасіонарна частина суспільства, яка може стати авангардом нового повстання. Тому всім буде спокійніше, якщо цей авангард буде під надійним наглядом у в’язниці».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2015-11-11 09:24 1242