Олег Кубах: «Дипломатичні відносини треба було розривати після анексії Криму»

0
1092

Якщо завтра війна. Що повинна зробити влада? Продовжувати політику умиротворення у вигляді чергових Мінських угод? Або ж ввести воєнний стан, розірвати дипломатичні відносини з Росією й оголосити загальну мобілізацію?

Олег Кубах, громадський діяч, журналіст:

«Як свідчить історичний досвід, політика умиротворення Росії у вигляді поступок лише заохочують її до подальшої агресії. Теперішнє керівництво цієї країни живе за бандитськими «понятіями», і тому навіть виважений і дипломатичний тон з боку явно сильніших гравців як США чи ЄС сприймає як слабкість. З ними треба розмовляти лише з позиції сили. Єдине, що може налякати Кремль — це декілька мільйонів українських партизанів, при цьому не лише на території України, але й на ворожій.

Звичайно, треба буде оголошувати загальну мобілізацію. Але багато людей, які не хочуть, щоб ними командували, бездарні паркетні генерали, самі візьмуть у руки зброю без вказівки зверху.

Що стосується дипломатичних відносин, то їх треба було розривати після анексії Криму. Росія веде гібридну війну, й існуючі дипломатичні та торгові стосунки, прекрасно вписуються в цю схему. Дуже важко довести світовій громадськості факт агресії з боку сусіда, якщо ти продовжуєш стосунки з ним, наче нічого не відбувається».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2015-11-12 13:39 909