ОГНЕСТРЕЛЬНЫЙ ТЕРПЕЛЕЦ

0
592

У цій історії чарівно все – від «потерпілого» до місця події, від новини до самого «злочину». Пробачте мій цинізм, але це – просто свято якесь…

А почнемо ми святковий текст – ні, не з події – з машини. З білих, як лебідь, «жигулі» 10-ї моделі. Таке не кожного року побачиш – екс-начальник УБНОН МВС України і на «жигулях»! Це крутіше за будь-який анекдот. Бо мєнт, що керує «боротьбою» з наркотиками, на такому не їздить – «пацани нє поймут». Бо «жигулями» він службу не поважає і колектив принижує.

Побачивши таке, бариги, тим більше херсонські, «відкат» зажмуть. А це, як кажуть в сусідній Кацапетівці, «сніжаєт пріємлімую норму прібилі». Отака фігня, малята.

А тепер про вибухо-вогнепального «потерпілого», Іллю КІВУ, полковника МВС тощо. От кажуть, що у нас людей з особливими потребами (обмеженими можливостями) принижують. Мовляв, на роботу не беруть, кар’єру псують і взагалі ганьба і зрада.

Не знаю, що там з фізичними вадами, а психіатрію ми подолали як пережиток минулого. Тому доводжу до Вашого відома, що шизофренікам «вєздє у нас дорога». Боротьбою зі наркозлочинністю керують, дико ростуть погонами і отримують не тільки права на машину, а й іменну вогнепальну зброю.

Відтак Ілля КІВА – зразковий доказ того, що в частині толерантності Євросоюзу до нас, як до неба рачки. Медичну довідку стягнув з цього сайту: (http://kompromat1.info/articles/25209-chinovnik_mvd_iljja_kiva_lipovyj_podpolkovnik_s_diagnozom_shizofrenija)

Якщо Вам мало цього, то ось ще витяг з офіційного вироку:

Відтак є і друга реформуюча розум новина: суди впровадили унікальну процедуру боротьби із хабарями та іншою корупцією методом амністії! Це добровольців у нас «сажать нє пєрєсажать», а корупціонери — виріб штучний! До них треба з розумінням і обережністю. Тим більше, вирок було отримано офіцером міліції Ківою за смішні речі – за «усну подяку» у розмірі трохи більше тисячі доларів США.

Зазначимо, що на суді захист майже довів, що підсудний є неадекватним. І просто сприймав ці гроші як премію за зразкову службу.

До речі! А хабар з якої кількості нулів починається? Я без претензій, просто цікаво!..

«5,45 – калібр alter ego…»

Якщо вірити фотографіям, що ілюстрували новину про замах і цьому відео (https://www.youtube.com/watch?v=8Gcy7UyhNKk), в Ківу спочатку кинули гранату, а потім стріляли з АКС-74У. На відео він бадьоро описує ситуацію. Кілька запитань:

  1. Чому зупинився, якщо машину не пошкоджено? Затримати автоматника хотів?
  2. Чому немає сліду екстреного гальмування, або різкого маневру? Може просто машина стояла?
  3. Що він там робив?

Я чому так доколупуюсь. Стріляли, імовірно, з тієї ж відстані, з якої кидали гранату – це півсотні метрів максимум. На темній вулиці біла машина – як на долоні. А з відстані гранатного кидка АКС-74У кладе так, що за дві з половиною секунди машину на друшляк перетворить. Стріляли, якщо вірити відео, ззаду. Двигун водія не захищав. Тому при швидкості кулі 735 м/с, автомат прострілить автівку до двигуна. Та можна і одиночним вогнем заплювати жертву з гарантією. А тут дірки з боку пасажира. А водій ціленький, бадьоренький, навколо машинки в шортіках бігає, все поліції показує – просто няшка.

Щось мені підказує журналістський досвід, що пан полковник вирішив собі зробити охрєнєнний, як йому здається, PR. І стати таким собі героєм-кандидатом. Ну, він людина з «альтернативним світосприйняттям», йому видніше. Психічно хворий полковник МВС Ківа прагне вписаетися в парламент, як пташка в небо.

Юрій КОЛЕСНИКОВ, «ОРД»

2016-07-06 09:55 1101