Одесская таможня (часть 2)

  2132
  17656

  Комментарии — страница 105

  4.01.2016 11:22

  правда-она одна…

  Письменник Олександр Горобець у своєму блозі для сайту liga.net написав замітку про те чому, на його думку, Саакашвілі не підходить в українські прем’єри.
  “Коли Міхеїл Саакашвілі став на чолі Одещини і гаряче, переконливо заговорив про конкретну справу – будівництво 295 кілометрів траси до Рені (дорога №15), мені й самому захотілося, що називається, закотивши штани бігти в бік транзитного коридору на Молдову й Румунію, брати лопату в руки, або, принаймні, бодай щось відщипнути від власної пенсії на велику справу. Позаяк дуже добре знаю, що керівник активний на місці до тих пір, поки він займається конкретною справою”, — пише у своємублозі для сайту liga.net Олександр Горобець.
  “Нині складається враження, що проект переведення торгового потоку з Китаю в Азію, а звідти через Азербайджан, Грузію в Одесу, а далі в Румунію і ЄС уже виконано, а Південна Пальмира, де владарює пан Саакашвілі мовбито стала нарешті мостом поміж сходом та заходом. Ця ідея, судячи з пріоритетів у виступах пана Міхеїла останніх місяців, вже десь загубилася. Будівельники тихенько латають мости і трасу. А в бурхливого лідера рятувального грузинського десанту, завезеного рік тому до України, видається, дещо помінялися пріоритети. Від бетону й асфальту він перейшов до вітряних млинів – пересів на боротьбу з корупцією. До того ж у загальнонаціональному, сказати б, віртуальному масштабі.
  Тим часом у державі створено Національне бюро розслідувань (НАБ). Воно вже діє з 16 березня 2015 року. Голова його отримує заробітну плату в сімдесят тисяч гривень ЩОМІСЯЧНО! За минулий рік він особисто поклав до кишені понад півмільйона гривень. Більше замічу, ніж всі разом узяті жителі райцентру Крижопіль на Вінниччині, чи містечка Бережани на Тернопільщині, Ружина на Житомирщині і ще сотень і сотень населених пунктів. За цей час жодного корупціонера під керівництвом голови НАБу не виявлено, не затримано. НАБ ще й досі не сформований, не почав працювати, хоча основна частина нових співробітників також справно по декілька місяців поспіль отримують ЩОМІСЯЧНО по 50-60 тисяч гривень заробітної плати. І все це взято з податків, які платять усі, в тому числі й пенсіонери України, що до речі, антиконституційно. І подібне, до речі, є теж зоною діяльності НАБу, бо придумали цей злочин проти літніх людей в Україні посадовці найвищого рангу.
  У бюджеті на 2016 рік передбачено, що НАБ, а також його сателіт (чи навпаки) спеціалізована прокуратура виметуть насамперед на супер високу платню своїх співробітників майже пів мільярда гривень. Одначе всі вони досі ще жодного корупціонера так і не впіймали! Чи зможе це зробити беззбройний М. Саакашвілі – велике запитання.
  Крім НАБу в державі створено ще три нових державних органи з надзвичайно високими зарплатами для співробітників. І розмови про те, що вони мають ЩОМІСЯЧНО отримувати надзвичайно високу платню не припиняються ні на день. Аби, мовляв, не крали. А це ще сотні мільйонів гривень з держбюджету.
  Одначе глава держави зовсім не вірить у те, що це може бодай якось похитнути засади доморослої, закоренілої української мафії. Він протиправно, в ручному режимі імплементував у державні органи влади України групу грузинів, які начебто повинні підрізати коріння місцевої корупції. Завізним спецам роздали посади на золотих блюдцях. Без врахування досвіду їхньої попередньої роботи, масштабів нових діянь і поставлених завдань. Завдяки тому, що за них поручився колишній студентський друг Петра Олексійовича — Міко Саакашвілі.
  Уже чотирнадцятий місяць міністр-грузин знаходиться на сторожі охорони здоров’я українців. Думка фахівців, народних депутатів і громадян однозначна — ситуація в галузі при ньому не покращилась ні на йоту, практично дійшла межі секторальної катастрофи. Сподіватися на те, що справи переміняться на ліпше – все одно, що надіятись на те, що у кози виросте хвіст. Виявилося, що гастарбайтер-рятівник не лише ніякий не борець з хаптурою, а й нульовий господарник, просто таки провальний організатор виробництва. Він зовсім не вміє розмовляти з людьми. Уже понад рік біля керма, а не вивчив жодного українського слова. Схоже, ці горіхи не на його зуби. Абсолютно випадкова людина на високому державному посту. Фігурально висловлюючись, кіт, при якому миші ще впевненіше почувають себе у коморі. Тим часом медична мафія оплутала всю систему виробництва, закупівель й реалізації ліків – далі вже нікуди. Лікарняні заклади, ті з них, котрі ще не закриті, не продані за безцінь пожинайлам-приватникам, остаточно розорені перетворилися на халупи й справжні богодільні. Аптеки за цінами обернулися на магазини найдорожчих ювелірних виробів в які людям страшно заходити. Усі добре знають, що, принаймні, половина вартості медикаментів – густий, сморідний навар корупціонерів, але ніхто й вусом не веде для очищення цього сміття, адже все схоплено людьми, які забивають баки міністрові, готують йому якісь папірці та реляції для Кабміну, ходять по за його спиною і фактично заправляють всіма хавтурами у галузі. Читайте также: Саакашвили обнародовал новогоднее поздравление украинцам
  Головного антикорупціонера у Генпрокуратурі видворили з центрального апарату відомства ще всередині літа. Про людське око на вулиці Різницькій залишили йому маленьку будку: викинути геть – було б зовсім безпардонно. Борцю з корупцією щиро порадили, нехай надалі ловить мафіозних бліх біля Міхеїла Саакашвілі, в Одесі. Цими днями Давід-чистильник нарешті виправдав це високе довір’я — поспіль з СБУ, котра, здається, залишилася без грузинської начинки, упіймав одного калимника – голову департаменту обласної держадміністрації, так би сказати, праву руку в сфері ЖКГ свого шефа. Що ж стосується так званого першого антикорупційного «успіху» пана Сакваралідзе з «діамантовими прокурорами», то тут, як мені видається, варто взагалі помовчати, оскільки ще не відомо, чим та справа насправді реально завершиться. З огляду на те, як розігруються діла в судах з обранням (чи точніше б висловитись — не обранням) міри запобіжного заходу для потривожених високорангових правоохоронців, може навіть статися, що Генпрокуратурі доведеться віддавати цим персонам і дорогоцінні камінчики, і понад чотириста тисяч доларів США готівкою, виявлені у сейфах на робочих місцях. (Вийде, що здобуті вони в чесних праведних трудах золотопагонників!) Незважаючи начебто на благословення самого П. Порошенка на здійснення операції з затримання «хабарників» (про всяк випадок беру це слово в лапки), як про це неодноразово стверджував завізний грузин-антикорупціонер. Якщо таке скоїться, можна сміливо говорити про те, що у нас навсправжки не легітимний глава держави є старшим, головним в Україні, а хтось інший. Хоча, можливо, цю роль виконують великі гроші…
  А про реформування місцевих прокуратур за що, до речі, персонально відповідав у Генпрокуратурі прокурор-грузин, можна вже й балади співати. На півтора сотень вакантних посад керівників цих підрозділів не знайшлося місця жодній свіжій людині. Жодній! У всі відомчі воєводства чорними воронами розсілися вчорашні перші заступники, заступники прокурорів. Себто, ментально, професійно, по-братськи свої в дошку. Оце реформа по-грузинськи, чи не так?! За цей успіх варто б уже ордени чіпляти: Порошенку, Шокіну, Сакварелідзе і, звичайно ж, Саакашвілі. Таких він привіз успішних «радикальних» освіжителів прокурорських конюшень.
  І тут виходить, як у тій українській примовці: до нашого берега завжди припливе як не кізяк, то якась там тріска.
  Про дівчаток-реформаторок з поліції і говорити будь-що просто соромно. Вони осідлали американський проект, американські гроші, японські авто. Нічого не потрібно було додумувати, удосконалювати, видоюй все з програми, як кажуть, до порожнього вимені. Вийшла віддалена копія «захарівців» з так званої ДНР: завжди готові!. Як мені видається – все тут успішно завалено, хоча попіарились на цьому дійстві А. Аваков та А. Яценюк до-о-обряче. Підсумок такий. Скажімо, в Києві, де проект стартував 4 липня 2015 року, все накрилося мідним тазом. Нині розгул злочинності в столиці просто таки шалений і ніхто не знає, як його притушити, не те що побороти. Хлопчики й дівчатка, в біленьких рукавичках, які вміють лише переводити бабусь через вулицю, цього явно не зроблять. Тепер увечері просто таки страшно вийти на вулицю, там розгулюють молоді вітіянуковичі, котрі не лише шапки, але й голови збивають. Частенько лунають постріли, вибухи гранат. Квартири грабуються і вдень, і вночі з потроєною енергією в порівнянні з тим, що було раніше. Влітку нові поліцейські вулицями каталися буквально сюди-туди, без упину патрулюючи свій сектор. Останнім часом я просто ні разу не бачив на маршруті жодного поліцейського авто, хоча мешкаю практично в центрі міста. Можливо, їх просто побили. Днями читав, що недовчені молоді люди, набрані в поліцію за минулий рік буквально розтрощили вісімдесят (!) поліцейських авто. (Не свої ж руйнують!) Зате пан Аваков, здається, вже разів шість з великими апломбом писав про те, що зарплата в його заступника, начальника поліції України Х. Деканоїдзе складає аж дев’яносто вісім тисяч гривен. Можливо, заздрив своїй підлеглій. Як би там не було, поки що виходить у нас Європа навиворіт: і тут результатів – нуль, а платня космічна.
  Напевне, розуміючи, що грузинський проект боротьби проти мафії тоне буквально у всіх на очах, П. Порошенко зажадав від М. Саакашвілі особисто включитися в антикорупційний проект. І той пішов ва-банк, організовуючи, так звані, антикорупційні форуми.
  Цей висновок я роблю з того, що на збіговиську 23 грудня минулого року в Києві показували зі сцени привітання форуму особисто від глави держави. Хтось з організаторів навіть обмовився, на власні вуха це чув: все здійснюється під патронатом П. Порошенка. Та й взагалі, чи міг би глава облдержадміністрації без особистого дозволу президента дозволити собі проведення хуралів і в столиці, і в регіонах, які намічаються. Однак, чи матимуть вони будь-який ефект?
  Як мені видається, за роки управління Грузією, пан Саакашвілі звик до того, що кого б він привселюдно не обзивав корупціонером, цього не потрібно було доказувати офіційно, себто в судах. Там подібне сприймалося на віру. Хто попадав під його прес, тут же втрачав посаду, довіру, можливо й навіть втрапляв до в’язниці. Бо так, бачите, сказав Міхеїл. Україна на щастя і не Грузія також. У нас добре всі засвоїли, що таке волюнтаризм і до чого він призводить. А тому давно вже на всякі голосні звинувачення без наведення конкретних фактів протиправних діянь просто не звертають увагу. Тим паче, якщо вони не доведені у судах.
  Тому всі виступи пана Саакашвілі з заявами, що в уряді вкрали три, п’ять мільярдів гривень з бюджету не мають ніякого практичного ефекту. Їх просто ніхто не чує, не приймає до уваги. Навіть тоді, коли до цього додається і прізвище головного «грабіжника» України — прем’єр-міністра. Не зважаючи навіть на те, що ім’я це набило страшенну оскому в міжлюдді.
  Просто навесні минулого року на видноколі з’явився такий собі чоловік — Микола Гордієнко – керівник Державної фінансової інспекції України. Він не просто заявив про системні крадіжки в уряді Яценюка, про відновлення злодійських схем В. Януковича і його ловчої бригади крадіїв, він приніс акти перевірок, де чітко й конкретно вказувалося, де і хто з нових начальників, в тому числі й при активному сприянні молодого прем’єр-міністра, скільки поцупив. І що? Матеріали понесли до парламенту, у нас же ж парламентсько-президентська держава. Але там засідає головна охоронна варта пана Яценюка, котра завжди насторожі щодо іміджу «своїх людей» – фракція «Народного фронту». Сказати б, напівприватне народнодепутатське формування прем’єр-міністра. Котре стоячи оплесками, приміром, цими днями випроводжало з Верховної Ради одного з одіозних казнокрадів. Фактом приватності фракції є й той факт, що, приміром, народний депутат України, він же секретар Комітету Верховної Ради боротьби з корупцією Дмитро Добродомов уже разів сорок на різних телеканалах розповідав про те, як конкретний бізнесмен вручив панам Яценюку та Мартиненку шість мільйонів доларів США (!) за мандат у фракції «Народного фронту». Ефекту від цих повідомлень, як з цапа молока. Генеральна прокуратура пропускає мимо вух, НАБу також. Але ж ці дані ніким і не спростовуються, відтак є фактом.
  Отож за допомогою своїх друзів по розкраданню бюджету з інших фракцій, так званий «Народний фронт» влаштував торік М. Гордієнку таку обструкцію, що навіть не вдалося створити й звичайної депутатської комісії з розслідування явних фактів корупції, представлених актами конкретних інспекторських перевірок. Це при тому, що на засіданні Комітету з протидії корупції представник Генпрокуратури, яка попередньо перевірила частину з переданих М. Гордієнком їй матеріалів, однозначно заявила: це корупція в уряді! Є неспростовні докази крадіжок з бюджету на більш як шістсот мільйонів гривень! Однак далі слів справа не зрушила ні на крок… Читайте также: Михаил Саакашвили стал политиком года в Украине, оставив в аутсайдерах президента и премьера
  Я хотів би запитати нині у нас всіх, насамперед у прем’єр-міністра України А. Яценюка, голови Верховної Ради В. Гройсмана, новоявленого великого борця з корупцією М. Саакашвілі і персонального друга П. Порошенка: а де Микола Гордієнко? Ви вже його зламали, знищили, як Гонгадзе, чи він ще живий? Які, нарешті, грузинські тихоходи можуть тут допомогти справі, коли поза хмари пустили акти офіційних фінансових перевірок, викинули їх, чи навіть спалили разом із долею сміливої, відчайдушної людини? Які можуть дати резон голослівні антикорупційні форуми після представлених документальних ревізій з очевидними слідами багатомільйонних крадіжок, де якийсь залітний Саша Боровик, гастарбайтер Савік Шустер дають майстер клас боротьби з корупцією. Останній, до речі, привселюдно заявляє, що він колись боровся з сіцілійською мафією. Вірогідність чого дорівнює тому, що я учасник битви при Сниводі, яка відбувалася за два десятки років до Куликовської битви. Про це читайте в моїх замітках з київського антикорупційного форуму.
  Боротьбу з мафією в Україні, як мені видається, треба починати з викорінення політичної корупції в керівництві держави. З визначення в ній ролі глави держави, який веде протиправно і антиконституційно свій бізнес на території держави-агресора, котра уже вбила тисячі наших патріотів і простих людей, мордую в тюрмах сотні наших людей, анексувала Крим, захопила частину Донбасу. Це, по-перше.
  По-друге. З припинення ролі В. Медведчука як представника України на так званих Мінських перемовинах, які стали зашморгом на шиї нашої держави, з заборони діяльності очолюваного ним «Українського вибору». Ця підривна організація в грудні минулого року провела спроби оголошення прототипів так званих ДНР та ЛНР в Запоріжжі, Харкові, інших містах України. Сепаратизм аж зашкалює, але протидії ніякої. Прикриває все особисто глава держави.
  По-третє. На лаву підсудних треба всадовити нарешті батька української корупції, одного з замовників зникнення Г. Гонгадзе Леоніда Кучми. Хіба для цього мало заяви олігарха І. Коломойського, який нещодавно перед телекамерами розплакався, що недорікуватий глава держави свого часу змушував платити щомісячно по п’ять мільйонів доларів США його зятю В. Пінчуку? Притягнути до відповідальності знову ж таки перешкоджає нинішній глава держави. Про це, зокрема, публічно повідав звільнений голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко: читайте і слухайте тут.
  Але хіба ж можна повірити в те що М. Саакашвілі, який зодягнув на себе однострій головного борця з корупцією в Україні бодай може заїкнутися про ці три проблеми П. Порошенка? Та й чи взагалі можна порівняти його беззубі, мало зрозумілі, невмотивовані виступи бодай з актами фінансових перевірок Миколи Гордінка.
  Якось почувши ці мої заяви, давній приятель замітив: участь Міхеїла Саакашвілі в показних антикорупційних збіговиськах звичайна бутафорна, він банально набирає бали для майбутнього стрибка в крісло прем’єр-міністра.
  А який з нього голова Кабміну? Немає ніякого сумніву в тому, що він лише укріпить лише владу Петра Порошенка, якого потрібно давно замінити на дострокових президентських виборах через політику запопадництва перед Росією. За здачу інтересів України в усіх сферах життя нашої держави. Сам же ж Міхеїл не зможе балотуватися на цей найвищий пост у державі через те, що не мешкає в Україні десяти років, і нардепом теж не може обиратися, бо й для цього потрібно мати як мінімум п’ять років проживати в нашій державі. Тому в резерві грузинського гастрабайтера залишається лише роль банального піднощика патронів при П. Порошенку, або ж вічного прем’єра.
  Що може відбутися тоді, коли Саакашвілі, приміром, зненацька поміняє на посту А. Яценюка? А буде в Кабміні не один німий грузин, міністр охорони здоров’я, а десять подібних очільників галузей. І насамперед міністр внутрішніх справ – нинішній головний поліціянт, грузин з Одеси. Відгадайте, хто за цих обставин стане генеральним прокурором. Хто очолить міністерство юстиції? З’явиться десятки нових дівчаток в їх обоймах, щось подібне до гайдарів, до нових очільниць одеських таможні. Міхеїл Миколайович свято вірить в ту свою ідею, що революцію на своїх руках мають нести красиві дівчата. І їм прокладатиме дорогу. У нас уже було, коли Україна ледве не стала «усьо Донбас», тепер може з’явитися спроба перекинутися в «усьо Грузія». Чи потрібно це нам?
  Я хотів би запитати Міхеїла, чи було б йому до шмиги, аби в його рідній Джорджії до влади прийшов геть таки російськомовний уряд. Знаю точно, що він відповість категорично «ні». Мовляв, там для цього вистачає національних кадрів. Чому ж тоді ми маємо миритися з тим, що він нам точно ж таки запропонує Кабмін з людей, які зовсім не володіють українською мовою, далеких від нашої ментальності. Адже це факт, ніхто з імплементованих, завізних грузинів за рік з лишнім роботи на дарованих найвищих керівних постах в нашій країні навіть на йоту, як і сам пан Саакашвілі, до речі також, не наблизились до коренів українства. Знають фразу-другу для галантності, і це все. Ось настільки їм і потрібна сама Україна, як її мова. Це, сказати б, лише для того, щоб тут покерувати, побути на коні. Рідна наша Україна для них насправді немовби пересадочна станція Жмеринка, чи Конотоп. Не більше. Щоб завтра поїхати далі.
  Не вірте, друзі, гастролерам. Ніякого добра вони нам не принесуть. Віками перевірено нашою горезвісною нацією”, — підсумував пан Горобець.

  4.01.2016 11:38

  поц перестань перепос делать с других сайтов

  нахер ты эту херню тут постишь????

  4.01.2016 12:03

  федоров

  чтобы такие,как ты,недалекие и оболваненные людишки,пробывали включать мозги и размышлять!!!способность анализировать и мыслить-главное что отличает нас от животных!а ругаться,облизывать жопы чужеземным хозяевам,прогибаться под сильных-удел шакалов и недобитых собак!с появлением информации,в Мире идет постоянная война за право обладать ее и преподносить под правильным соусом!

  4.01.2016 18:13

  дуболому

  смотрю ты сильно умный?!, чужие посты , перепостивать! вот твой удел!!!!!! чужие мысли , постить на разных ресурсах!!!!и доказывать какую то херню непонятную и уверять что ты прав!!! Идиты на хуй со своей правдой!

  4.01.2016 18:23

  animal magnetism

  Как Саакашвиле мог поменять систему работы в Одесской таможни в рамках централизованного унитарного гос-государства?Максимум, что можно сделать, это не вроровать самому, и не давать воровать и заниматься коррупцией своим подчиненным. Но это капля в море.
  Там надо менять все. Как это сделать не имея права законотворчества? Все законы, регламенты, инструкции, положения идут Украинские, а не одесские!Так это очередное вранье и пиар для шизоидных обывателей или шо?

  5.01.2016 16:34

  Украинец

  Я стесняюсь спросить, а разве Одесская таможня может заключать договоры с ООН ? Или у нас уже Одесская республика?

  5.01.2016 20:14

  стесняюсь ответить…

  У нас толи анархия,толи беспредел,толи грузинский шабаш!А вообще это имеет одно определение-беззаконие!В связи с растратой 17,5 млн грн государственных денег и уволилась,не захотев подписывать липовые бумаги главный бухгалтер Одесской таможни!Кто от ее имени поставил подпись-пускай разбираются правоохранительные органы,они пусть и дают оценку этой незаконной и вориющей сделки!Все это сходит им с рук,только потому,что сумашедшего Михо лучше не трогать и его заокеанских хозяев не злить.Все это популистическое-идиотическое и абсолютно непрофессиональное руководство держится на американских подачках и не способности Пети хоть на что-то влиять.Кстати,как у Пети с заводом шоколадным в Липецке,рыбно-консервном в Севастополе и автозборочном еще где-то в России?Антикоррупционный прокуроришка молчит?Совесть никого не мучает?Все считают сколько инспектора зарабатывают?Стайка мелких,безродных,вонючих и неадекватных выкидышей своих родин…

  5.01.2016 20:54

  ветеран

  разрешите напомнить, что раньше, когда таможня была таможней, даже запрос за границу направляли через Киев… Шо ж вы хотите, как правильно сказали в “…квартале” — Нью-Джорджия”

  5.01.2016 22:20

  точна, и пусть канают…

  6.01.2016 10:33

  свободу ДМСУ

  На следующей неделе группа народных депутатов Украины, представляющих фракции коалиции, намерена внести в парламент законопроект “О Национальной таможенной службе Украины”. Документом предлагается создать независимую таможенную службу, которая станет отдельным институтом в составе Министерства финансов, что, по мнению парламентариев, поможет устранить коррупцию в структуре.
  Об этом заявил народный депутат Андрей Антонищак (Блок Петра Порошенко) в эфире телеканала “Рада”, сообщает пресс-служба БПП.
  “Законопроектом предусматривается создание отдельных служб — таможня, налоговая, служба финансовых расследований и дополнительных служб на таможне: служба аналитики, служба таможенной стоимости товаров. Новая таможня должна соответствовать высокому сервису, прозрачному офису, в котором будут работать профессиональные таможенники. В то же время мы увеличиваем уголовную ответственность за взятку. К примеру, если таможенник возьмет взятку в размере $10, он автоматически лишится трудового стажа, квартиры, социальных льгот и так далее”, — сказал парламентарий.
  При этом Антонищак отметил, что Кабинет министров против таких новаций, причем в качестве аргумента называет в том числе и позицию Международного валютного фонда. “Яресько и Яценюк снова пугают депутатов МВФ. Но стоит заметить, что МВФ от нас требует бороться с коррупцией, поэтому данный закон призван преодолеть коррупцию на таможне”, — подчеркнул он.
  Антонищак добавил, что следующим шагом для проведения кардинальной реформы таможни должны стать “прямые переговоры” с МВФ, а также с Европейским союзом. “Вести переговоры через посредника — правительство — невозможно. Это трансформируется в другое мнение и доносится другими вещами. Поэтому очень скоро депутаты совершат рабочие поездки в Брюссель, Страсбург. Мы будем говорить о нашем законопроекте”, — резюмировал народный депутат.
  Как сообщал “Обозреватель”, в декабре ГФС объявила о старте уникального международного проекта Twinning, который в перспективе года-двух избавит украинскую таможню от коррупции и подстроит под европейские стандарты.Интересно,а где будет работать наша Юля?Инспектором в аналитике или она уже сильна в вопросах таможенной стоимости?

  6.01.2016 11:15

  Стивидор

  На Таможенной Площади, возле бара ”Морячок”!

  6.01.2016 12:46

  спич-райтер

  Ооо,место хорошее и давнее,туда попасть-надо еще бабла дать,а наша юля к взяткам относится негативно!Второй вариант:возможно есть в человеке некая изюминка или мега-способности?Опять мимо,ни того,ни другого нет!Итог:отсюда прогонят,а туда не возьмут!

  7.01.2016 12:41

  Дегенератам

  Кто такой этот антощак ? За 10$ какую социальную льготу и квартиру это чмо собралась забирать? И какие квартиры и льготы получают таможенники? Полная безмозглость и деградация!!!! Что то я не помню , кроме начальников таможни квартиры кому то давали ??? А льготы ??? Дебил оглянись себе за спину и посмотри сколько ты СПИЗДИЛ !!!!! За какие заслуги перед Украиной ты стал депутатом ????

  7.01.2016 15:12

  Изя

  “Кактотак”, не дезинформируйте население. Никто никакую программу за такие деньги не купил. Казначейство платежку не пропустило,деньги ушлии в бюджет. А пока — ожидаем вторую серию уже в этом году.

  7.01.2016 17:53

  сеня

  Что-то мне подсказывает,что второй серии не будет!Они обосрались во время киножурнала!

  7.01.2016 20:14

  реформаторам куевым

  Дибилы бл@дь, как можно лишить того, чего нет. Какие квартиры, социальные льготы? если формы уже куевуе количество лет не видели, а последних льгот лишили еще при юще. Да при теперишней зарплате в 100уе. на месяц, 10баксов манна небесная, что бы с голоду семья не загнулась.

  8.01.2016 12:55

  труд освобождает

  Перед тем,как спрашивать и наказывать-надо что-то дать!Мы форму последний раз на складе бесплатно получали 14-12 лет назад!Те,кто был ближе к Морвокзалу просто купили ее за свои деньги,а остальным кукиш!Приизарплатах от 1800 до 3000 грн спрашивать,зачем кто-то взял 10$ как минимум некорректно!И не надо кричать про народное хозяйство!Каждому свое-было написано на воротах одного увесилительного заведения!Новой полиции платят в конвертах,в конторе все в конвертах,прокуратура,суды все на черном нале!Вы чего к таможне примахались?Она единственная,кто дает реальные деньги в госбюджет,которые воруют уже коррупционеры высокого полета:премьеры,министры,депутаты и прочая шваль!Еше два года назад наши зарплаты были в эквиваленте 300-500$,сейчас 100-120$!Кто имеет право и совесть что-то у нас спрашивать?Кто на Львовской,Дегтяривской,Владимирской,Банковой,Грушевского и прочих адресочках живет за одну белую и честную зарплату?Внесите его м его семью в студию…

  8.01.2016 17:44

  баклажан

  Подскажите,какое у Юли и Семена специальное звание?Как,когда и кто у них был наставником?Как быстро прошли 3-6 месяцев обязательной стажировки!!!В кадрах есть их дневники прохождения стажировки по отделам с подписями руководителей и наставников?Кто подписывал и вообще составлял представление на них,таких молодых и красивых?Или весь этот законодательный бред и требования ЗУ “Таможенный Кодекс” не для вундеркиндов с Майдана и Обуховских аграриев?А цари-то ненастоящие!!!

  8.01.2016 18:20

  WTF

  И хто у Аминева из окна выпрыгивал? https://site.ua/alisa.pivovarchik/2230-dva-slova-za-odesskuyu-tamojnyu-i-kontrab as/


  8.01.2016 21:47

  таможенные суки

  таможенные суки как запели твари)), форму пидарастам купить не на что)))) , гниды вы пиздозаёбанные, твари !!!, вы декларации пропускали с грузом там стоит ваша именная печать , кто принимал декларацию , а кто выпускал!! Их на нары !!!

  2132 КОММЕНТАРИИ

  1. Antimicrobial use reduced and infectious agents such as hypertension, tachycardia, hypertension, diagnostic or peaked right side up being treated in african to one or more well-organized look at a. college paper help Cjnbxr qonhpf

  2. ТЛК Азия-Трейдинг оказывает весь комплекс услуг по таможенному оформлению товаров экспортного и импортного направления.

  3. Palliative care can also entail helping with decision-making such as if or when hospice care is appropriate, and the preferred place for
   the patient at end of life care. where can i buy viagra Palliative care can also entail helping
   with decision-making such as if or when hospice care
   is appropriate, and the preferred place for the patient at end
   of life care.