Одесская таможня

343
6986

Комментарии — страница 31

14.08.2015 10:25

ах,как хочется влюбиться…

Одесской таможне нет никакого дела до сексуальных предпочтений батоне Михо!Пусть о нас не вспоминает и делает все,что заблагорассудится!У нас своих педов и полупедов достаточно!

14.08.2015 11:03

зря ты это сказал

Зря ты это сказал! Теперь грузы устроит гейпарад у вас для выявления своих друзей! А кто откажется того будет иметь! При том я уверен что откажется на гейпарад в одесской таможне выходить 90 процентов! Забери свои слова обратно а то 90 процентов нормальных пацанов чпокнет! Кстати а ты из 10 процентов? Тогда тебе на гейпарад!)))

14.08.2015 13:48

Www

RSS Валерій Кур: «Нова поліція – це крайність»

13.08.2015 21:14 | 19 комментариев

Ми, українська міліція, – плоть від плоті всього радянського. Зразкова, авторитарна комуністична міліція, яка не влазить у політику, дуже боїться бути на виду, все засекречено, навіть назва будь-якого оперативного наказу. Ми були заангажовані в партійну лінію і водночас намагалися партію обдурити. Не можна було, наприклад, вербувати члена партії. З ними взагалі нічого не можна було робити, не повідомивши партійний орган. Але ми хитрували, хоча це було небезпечно.
Ще один негативний момент – соціалістична законність. Дуже боялися, що, не дай Боже, хтось поскаржиться. Громадяни понад усе, а партійні органи і поготів. А під цим ховалася інша негативна річ – маленька, але вла­­да. Звідси зловживання своїм становищем і особливо бажання зробити кар’є­ру. Синдром наглядача був прихований, але він був. Були фальсифікації, і багато. Верхівка здогадувалася про це. Зрід­­ка саджали, звільняли, але все одно ніщо не ламало прихованої фор­­ми тієї маленької підлості стосов­­но народу.
Серед позитивів були можливості, які відкривались, освіта. Роботу завжди знайдеш! Кар’єру легше зробити, ніж в інших сферах. Тому туди прагнули й хотіли, особливо на оперативну роботу, особливо в карний розшук. І там не настільки важливою була зар­­плата, бо до реформи 1968 року навіть звання не враховувалися, багатьом офіцерам після війни невигідно було працювати. Але потім раптом з’явилися дуже великі переваги, преференції. У 1970–1980-х роках посилилася значущість міліції, правоохоронної системи. Пошили нову форму, вже й вигляд мали інтелігентний, надавали квартири, путівки, був хороший соціальний захист. Особ­­ливо вирізнялися оперативні служби й карний розшук. Там перед тобою відкривалися всі можливості. Ти був героєм. Постійні хороші грошові премії, інші винагороди. Тобто ти був завжди в пошані. У карний розшук мені, з вищою юридичною освітою, потрапити було просто неможливо. Єдиний спосіб – обдурити. І мені довелося це зробити.
Чим відрізнялася українська міліція від міліції в інших радянських республіках, то це інтелігентністю. У Росії як: мужики, раз пішла п’янка, то ріж останній огірок. На загальному тлі хіба що пітерська вирізнялася. А в Азії… Господи, що там було! Я приїхав туди по службі, а в начальника є слуга. Я не розумів, як це. А він мав звання. От як Рінат (Ахметов. – Ред.) став найбагатшим на Донбасі, у нього теж були свої слуги, ціла особиста армія. І всі перебували в «кадрах». На них оформлялися документи, видавалася зброя, а служили вони в Ріната. Ми це знали, але ніхто їх узяти не міг. Офіційно був «Титан», інша служба, але це були його бандити. Так само тоді в Азії були слуги.
В українській міліції, звичай­­но, були свої крайнощі. Коли потрапив сюди з МВС Росії, то вперше дізнався, що таке «єврей». У Росії цим не цікавилися, а тут це була якась проблема.
Роки хаосу
Коли розпався Радянський Со­юз, це був кошмар. В Україні був дуже сильний Рух. А ми ж, вірні марксисти-лєніністи, ненавиділи ці рухи, боялися. Потім уже свідомість змінювалася. Патріоти вискочили, а не зрозумієш за кого. І та хвиля патріотизму захлиснула міліцію. Всі рвонули в Рух. Почалися ігри в політику. Це дуже негативно позначилося на міліції. Вона ще не встигла перебудуватися, сформуватися і просто пригальмувала у розвитку. Органи чіпати не можна було. Ми тільки з однієї ідеологічної машини зіскочили, а тут уже нова. Фактично здобувши незалежність, ми про…ли тоді перший етап національної революції. А все тому, що до влади прийшла інтелігенція. І вона, точно як у 2004 році, розбазарила владу.
На службі в президента

За другого президента схаменулися. «Треба працювати, трудитися! Ми і так вже Україна, не Росія». Усім сподобалося, ми підтримували. Але він (Кучма. – Ред.), як усі, прослужив Вітчизні першу каденцію, начебто все добре, а потім давай призначати членів сім’ї, друзів, свій клан – й країна знову занурилася в новий авторитарно-адміністративний етап. На міліцію уваги не звертали. Не було духу, не було нічого нового. Ми стали просто прислужувати владі. Зно­­ву з’яви­лася купа генералів, призначив свою людину мініст­ром внутрішніх справ і все. Кравченко не міг зробити щось солідне для міліції, бо був поставлений згори. Людина, яка від капітана до генерала дослужилася, лише за чоти­­ри-п’ять років. Звичайно, нам, опе­­ративникам, він подобався, був молодший, із повагою до нас ставився, але тільки на початку. Потім уже генералів роздавав за особисту прихильність, за особисту любов.
А далі наступний міністр приходить і прямо каже: «Я особисто служу президенту!». Почалося створення антуражу, а всередині гниляк. Купували для ескорту високопосадовців і для парадів дорогі мотоцикли, а працівникам не вистачало зарплати. На другу каденцію Кучми ми стали займатися виборами. Усіх керівників силових структур включно з оперативниками закріпляли за регіонами, і не дай Боже партія влади програє – твоїй кар’єрі кінець… А виграє – гарантоване підвищен­­ня. Наприклад, мене кинули на Донбас, у найгіршу частину, тому що там голосували за комуністів. За Куч­­му і його партію ніхто не голосував. Тому «або фальсифікуй, або кіне­­ць кар’єрі. Я завдан­­ня не виконав, і мене мало не розірвали.

Вже тоді правоохоронні орга­­ни ста­­ли повністю інструментом у руках «сімейної» купки Гаранта. Країну розібрали на регіони, навчилися на всьому заробляти гроші, особливо ДАІ, податкова, митниця та й інші. Не важливо, хто ти, начальник у ДУС чи глава Адміністрації президента, – через деякий час ти стаєш володарем мільярдного статку і входиш до десятки найбагатших. Професіоналізм в міліції хоч і залишався, але на низькому рівні.
Між революціями
А потім знову удар по системі, революція 2004 року. Революція завжди дуже погано позначається на правоохоронних органах. Вона не тільки рве систему державної влади, а й сильно б’є по тих, хто на службі. Виходить, що ти був прислужником. Так хотілося, щоб ця влада нарешті змінилася, а вона змінилася на щось хворобливе. Знову зовнішній злет на хвилі революції, а далі все закінчилося пиятиками, базарами і грою в політику. У підсумку ми залишилися вільними, але без штанів. «Демократи» вкотре втратили вла­­ду, не заслуживши на чергових виборах довіри народу, а з фальсифікаціями в них слабо, тому Янукович із «друзями» просто «підібрали» владу.

Вже коли відновилася стара, майже радянська партійна бюрократична система, механізм управ­­ління державою відразу запрацював, моментально заповнилися всі посади, хоча зрозуміло як. Заповнили «македонцями», макіїв­­сько-донецькими. Почали знову посилювати міліцію, підвищили зарплати й пенсії, і багато хто вкотре на це повівся. А потім ще гір­­ша узурпація, ніж за Кучми. Ста­­ли добиратися до нижчої управлін­ської лан­ки. У підсум­­ку – черго­­ва революція, але ще страшніша, удар по системі ще сильніший.
Велика міліцейська депресія

Під час Майдану міліції в столиці взагалі не було, оперативники боялися виходити. Злодії знімали тоді до $100–200 тис. за день тільки в центрі Києва, метрополітені та інших місцях масового скупчення людей, а надто приїжджих. Грабежі, розбій, кишенько­­ві крадіжки. Цілі групи з колишнього Радянського Союзу поприїздили. Звичайно, прихід нової влади Майдану на міліції позначився дуже негативно: всіх прибрати, всіх люструвати. Зараз пік депресії ніби пройдено, але міліція все ще переживає не найкращі часи. Вдіяти з цим поки що нічого не можна. У керівництво силових структур, як і в 2004-му, прийшли політики, швиденько, під шумок, кулуарно попризначавши самих себе, поки Майдан був в ейфорії. Тому треба зізнатися, що ми заручники цілої системи розвитку держави.
Хоча є й позитиви. Хоч би як було погано, але ми пройшли кри­­зу. Попереду будуть катаклізми, труднощі, але сам пік, якого так хотіли наші противники, ми подолали. Протистояння в суспільстві, часто на рівні бандитизму, наприклад люстрація Єгора Соболєва, «Правий сектор», який «буянить», інші громадські інститути, журналісти, – це природно після революційних подій, це не так страшно, головне, що ми все одно рухаємося до абсолютно нової держави. Зараз знову спустошена система правоохоронних органів, особливо МВС, але вже є перші зачатки, триває реформа. На жаль, вона має недоліки, такі як політиканство, але я оптиміст, вважаю, що все ж таки потихеньку міняємося. Ось навіть нова патрульно-постова служба, нова поліція. Думаю, так треба рухатися. Обов’я­зково будуть розбиті машини, інші інциденти, але потрібно намагатися працювати. Сьогодні час кидатися в крайнощі. Нова поліція – це крайність. Але ця крайність нам потрібна.
Потрібно зачепитися за щось святе

Сьогодні потрібна чистота. Є лю­ди, які заради духу й заради ідеї готові отримувати цю жебрацьку зарплату. Нехай і без професіоналізму, але американці ж починали свого часу: «Ти будеш шерифом, бо я тобі довіряю». Головне – моральні якості, чистота і бажан­­ня працювати. Щоб людина до тебе йшла і бачила, що не обманюватимеш. Ти просто не можеш, ти не скотина, не перебуваєш у банді, не береш хабарів, не пресуєш. Потрібен робот. «Я прокурор номер 15. Я дію згідно зі статтею закону такого-то». Треба ламати стару систему кадрів! Варто формально відмовитися від того, що за наказом, за інструкцією, за законом. Заздалегідь попереджа­­ти, що немає сьогодні грошей. Прийдіть ті, хто готовий працювати на ці гроші, будь лас­­ка, не вчиняйте злочинів у вигляді хабарів, це найстрашніше! Обов’яз­кова попередня домовленість, перевірка, випробувальний термін.

Крім того, я вважаю, що внутрішня безпека ніколи не повинна бути пов’язана з цим міністерством. Це повинна бути система суперників. Особливо хороший контролер – ЗМІ. І чим біль­­ше таких контролерів, тим краще. Всілякі рухи, громадські організації – їх має бути так бага­­то, щоб не давали тобі рухатися в неправильному напрямку. Я впев­­нений, що такі механізми дають нам змогу сформувати те, що ми давно задумали.

Що я сьогодні зробив би? Не завжди треба набирати нових, щоб дати їм 2000 грн зарплати. Та не працюватимуть вони за них! Краще трохи зменшити їхню кількість, дати більше грошей, а мені, пенсіонерові, до пенсії 1000 грн – і я ходитиму на цю роботу, розповідатиму й навчатиму. Якщо нас задіяти, то це економія коштів та яка мудрість! Я вже ні за що не потягну за хабар, щоб залишити ганьбу моїм онукам і дітям. Таких багато. І, звичайно, набирати молодих, незіпсованих, охочих не за гроші, а за ідею, за кар’єрне зростання працювати, як колись ми йшли в карний розшук.
Біографічна нота
Валерій Кур народився 1951 року у Воронежі. 1975-го закінчив юридичний факультет Воронезького державного університету, а наступного року Спецшколу міліції. Пройшов шлях від інспектора карного розшуку районного відділка, до начальника управління Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС. Практично всі звання отримував достроково, за розкриття резонансних злочинів. Кілька разів був поранений. Викладав у київській Академії МВС, створив та очолив Управління кримінальної розвідки для боротьби з особливо небезпечними бандитськими угрупованнями. У 2000 році, відчуваючи тиск з боку начальства, подав у відставку. У 2005-му претендував на посаду міністра внутрішніх справ. ТИЖДЕНЬ

Добавить закладку при помощи: Delicious Reddit Slashdot Digg Technorati Google
Версия для печати

14.08.2015 18:50

за работу,товарищи

Темы какие-то дурные обсуждаете:Гайдар,педы и полупеды,ментовка советская и украинская,гейпарад…Вы все ветку не перепутали?В Одесской таможне все нормуль?Все и всем довольны?Что там на Еврике,порядочек?Цены,схемы,таблицы,модные и не очень-все отменилось?Сексуальная жизнь наших таможенников не сильно нас интеоесует и ,наверное,она не такая яркая как их каждодневная работа.

14.08.2015 20:40

операция ы

Шо ты к одесской таможне прикапался??? Шо других таможен мало? Оставьте уже Одессу в покое! Чишите уже в другие таможни! Что в Киевской нормалек??? Почему грузы уходят в Киевскую таможню с Одессы на растаможку не задумывались??? Потому что в Киеве контрабас принимают с распростертыми руками а не в Одессе!!! Задолбали вы уже уроды! Что совсем уже хотите Одессу и Ильичевск хотите грохнуть чтобы все на Киев шло? Идиоты блин! Такие порты огромные только работать! Так специально п#здите что в Одессе контрабас чтобы зеленая река шла вся на Киев!!! Уроды блин! Какая нахер децентрализация?! Как Киев забирал сливки так и будет забирать а только лохи этому верят!

15.08.2015 15:25

просто-ФУ!!!

03.08 | 09:02 Работники таможни и погранслужбы международных аэропортов Австралии проведут забастовку
Пограничники и таможенники в международных аэропортах Австралии проведут в понедельник забастовку, выступая против политики властей, касающейся выплат заработной платы. Как предупредила секретарь национального профсоюза работников госслужб Нади Флад, авиапассажиры, которые прилетают в страну или покидают ее, должны быть готовы к многочасовым задержкам при прохождении пунктов иммиграционного (пограничного) и таможенного контроля.
По ее словам, речь идет о забастовке работников таможни и погранслужбы в крупнейших международных аэропортах страны, в том числе, Сиднея, Мельбурна, Аделаиды, Брисбена, Дарвина и Перта.
Стачка будет проходить в несколько этапов: первый из них продлится с раннего утра примерно до полудня (по местному времени), второй — запланирован на вечерние часы, а третий, возможно, на вторник. Она носит предупредительный характер — пограничники и таможенники призывают правительство отказаться от планов существенного сокращения их зарплаты.
По данным профсоюзов, власти намерены упразднить компенсацию, которая до сих пор выплачивалась за работу в сверхурочные часы и дополнительные смены. В результате таких мер сотрудники таможни и погранслужбы аэропортов могут потерять до $8000 в год.
Итальянская забастовка по литовски
July 9th, 2013 Так называемая итальянская забастовка, когда службы работает, но так медленно, что, кажется, что не работает вообще, началась сегодня в 8 утра на всех автомобильных пограничных переходах Литвы. Литовские пограничники этими действиями хотят достичь повышения зарплаты и решить транспортную проблему.
В прошлом году в августе, они делали предупреждения о возможности итальянского протеста. Но он длился четыре часа. На этот раз будет намного больше — два дня. Забастовка продлится до 8 часов утра 11 июля. Перед его началом профсоюзы предупредили посольста стран перевозчиков и всех тех, кто может застрять на границе. Проблемы возникают с пересечением границы, потому что пограничники недовольны тем, какие условия труда.
Ситуация в силовых структурах не меняется уже шестой год. Протест на границе — это одна из частей протеста сил безопасности Литвы. Основные требования — увеличение общего объема финансирования. Начинающий литовский пограничник получает 1200 литов (350 евро), Опытный — 2000 (590 евро).
Им хотят сократить оплату НА 8000$ в год,а мы получаем эквивалент 8000$ ЗА семь лет!Они уже получают:рядовые около 1000€,с опытом и стажем 1500€,начальники 2000-2500€!Что эти властные барыги,взяточники,схемщики,отмывальщики и прочая нечисть из высоких киевских кабинетов от нас хотят?Может нам еще кровь свою им сдать вмести с членами семьи-за более чем эфимерное обещание не уволить?Аборигены австралийские,польские,румынские,венгерские,словацкие и даже болгарские братушки получают в месяц вменяемые деньги и при этом не находятся под постоянным гнетом системы и желанием выиграть очередные выборы!Греции опять дали 84 МЛРД €,а мы все продали и просрали за обещанные 16 МЛРД €!!!Да,хохлы-может Вы и хитрее кацапов,но против евреев Вам никак….Спорим,что в Одессе ни одна падла не шевельнется?

15.08.2015 17:28

my down

03.12 14:28 MIGnews.com Израиль: бастующая таможня откупается пончиками Сотрудники таможенной службы Израиля долгие месяцы проводящие забастовки, в следствие чего в их работе постоянно происходят сбои, решили отвести от себя гнев народный несколько необычным способом. Теперь все пассажиры, проводящие часы, а подчас и дни в очередях различных ведомств аэропортов, в которых забастовки также сменяют одна другую, получают цветы и открытки, в которых написано: “Извините за забастовку, но у нас нет другого выхода”.
Полный текст обращения гласит: “мы приносим свои извинения за доставленные вам забастовками неудобства и неприятности. К сожалению, министерство финансов не оставило нам выбора. Министр финансов выставляет нас в выгодном ему свете – как паразитов, пиявок на шее простых граждан. Так ли это действительности? Мы, работники таможенной службы, зачастую подвергаем свою жизнь риску и предотвращаем ввоз в Израиль оружия, наркотиков и прочих незаконных товаров, мы – паразиты? Мы не просим добавок к зарплате или улучшения условий, мы лишь просим дать нам достойно обеспечивать собственные семьи. Мы надеемся на ваше понимание и еще раз приносим вам свои глубочайшие извинения, но эта борьба – наша общая! Твоя и моя!”.У нас в Украине Минфин,по моему,думает аналогично и цепляет эту лапшу на уши майдауных граждан-те естесственно хавают!

16.08.2015 10:08

St.Angel

Все таки правильно писали мудрые и работящие немцы-ТРУД ОСВОБОЖДАЕТ и бессмертное КАЖДОМУ СВОЕ!!!Рабы,продолжайте ишачить,миска с вонючей похлебкой ждет Вас дома,как и голодные глаза Ваших детей!

16.08.2015 10:49

2015

Реформаторы хреновы лучше бы для начала отдали бы в управление иностранных частных компаний рухнувшую и прогнившую систему автомобильных дорог и ЖКХ, а не таможню, которая стоит на защите государственного и экономического суверенитета Украины! Как сказал Лавров: “Дебилы, б*я”…”.

16.08.2015 11:23

дрон

Шо Вы несёте,? Вы хоть читаете что пишете? таможня даёт заработок 4-5 компаниям из всей Одессы и Ильичевска! остальные все ложатся под них , и услуга с учётом посредников растет с промежутком 1500-2000$ наклеивают посредники !А так не должно быть!

16.08.2015 11:25

дрон

на какой защите стоит таможня?)))), на контробасе ночном стоит таможня! на расформирование ящиков на складе стоит таможня!

16.08.2015 12:11

дрончику-гандончику

Факты в студию,если они у тебя убогого есть!

16.08.2015 18:06

2015

Народу и так известно — таможня несет “золотые яйца” в бюджет страны, так зачем ее реформировать путем изнасилования? А не лучше ли обратить взоры “великих” экономистов на распределение бюджетных средств внутри страны, из которых близкие к сеням-беням структуры разворовывают бюджет на 99,9%. Но это табу, а таможня как нерадивая невестка, имеют все кто хочет и как хочет. За державу обидно!

16.08.2015 19:08

БПЛА

У дрона какая=то застарелая инфа из януковичевских времен.

16.08.2015 20:06

для правдорубов тутошних

Вы что думаете, никто не знает, что для контробаса дают окна по числам! К чему тут писать всякую херню! и даже по базе не проходят ящики, а с утра уже по базе числяться сдаными в линию!

16.08.2015 20:11

для факты в студию

подыми свою вагину, не поспи , побудь ночью в порту, и найдешь факты, или ты кукарекаешь то что тебе выгодно?а сидя за клавой кукарекать что либо много ума не надо!Просто сразу видно что не знаешь процедуры получения ящика на складе в порту!

16.08.2015 21:18

просто спросил

У меня,в отличие от тебя убогого,рабочий день нормированный и с 09:00 до 18:00!Дальнейшее мое нахождение на рабочем месте может быть расцененно как надання переваг или еще какой-то лабудой!Воруют по ночам?Пресеки,если кишка не тонка?В мидицию обратись?Сошлись,что на пенсии не хватает,а тут воруют?Не сцышь,что СБУ яйца отобьет?Или это не ихнее?

17.08.2015 10:31

прожжённый

Кто знает куда пропал Ракша?

17.08.2015 12:58

о как

Чтоб ты так пропал. Ракша назначен начальником мп Ильичевск и ему еще на месяц продлили исполнение обязанностей


17.08.2015 13:41

Бандера

Есть такой провулок — Армянский . Вот туда нада ночером в засаду, но не каждую. А токо, когда есть зеленый свет от силовиков. И пошло поехало — нерастаможенное добро от Пруза и Альперина и Дэниса Аминева. Остальных лохов загнали на Евротюрминале и красиво отъе…бали по макс тарифам. Вот эта жизнь!!Пропозиция до ПС, поставьте кулемета біля воріт на Армянах и як ворог поїде — вогонь на враження!