Одеські митники запобігли ввезенню контрафактних кросівок

0
877

арррнн

У зоні діяльності Одеської митниці ДФС під час проведення контрольних заходів співробітниками Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії в черговий раз упереджено спробу ввезення товарів з порушенням прав інтелектуальної власності. Про це повідомляють у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Зокрема, повідомляється, що на адресу одного з українських суб’єктів ЗЕД, згідно з поданими товаросупровідними документами, у контейнері надійшов товар «взуття» китайського походження. Проте торгові марки у декларації зазначені не були.

«У результаті ініційованого Департаментом огляду товарів у пункті пропуску «Одеса-порт» встановлено, що у вказаному контейнері переміщується «спортивне взуття» з нанесеними ідентифікаційними ознаками, які візуально схожі на зареєстровані логотипи відомих виробників ADIDAS, PUMA, NIKE у кількості 4416 пар. Орієнтована вартість товару – близько 2 млн грн», — йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Проінформовано правовласників вказаних торгових марок, внесених до відповідного митного реєстру, щодо переміщення через кордон товарів з порушенням вимог митного законодавства України. Попередньо товаровласники підтвердили, що ввезені товари виготовлені з порушенням вимог використання логотипів їх офіційних торгових марок.

Наразі розглядається питання про складання протоколу про порушення митних правил за статтею 476 Митного кодексу України, вилучення та конфіскація товару.

У ДФС також нагадали, що наприкінці вересня на Одеській митниці вже була припинена спроба порушення прав інтелектуальної власності. Тоді суб’єкт ЗЕД намагався ввезти окуляри та кросівки, що містили позначення, права на які належать Chanel та Puma.

«Генплан Таможни»