Навчальні тренінги з виявлення викрадених автомобілів провели експерти проекту TWINNING

0
521

фот

Навчальні тренінги в рамках реалізації проекту TWINNING та Концепції удосконалення в Державній прикордонній службі України системи виявлення викрадених транспортних засобів пройшли нещодавно в підрозділах прикордонного відомства.

«Головна мета таких навчань полягала у вивченні досвіду і основних принципів діяльності передових європейських практик з протидії незаконному переміщенню через кордон викрадених транспортних засобів, а також ознайомлення з основними способами їх виявлення», — зазначають у прес-службі Держприкордонслужби України.

Навчання для персоналу прикордонного відомства проводились іноземними експертами, зокрема, Прикордонної варти Республіки Польща, і спеціалістами прикордонного відомства України.

У відомстві також зазначили, що окрім теоретичних курсів, які проходили на базі Південного та Західного регіональних управлінь, тренування відбулися в пунктах пропуску на державному кордоні на Закарпатті («Ужгород» і «Лужанка») і Одещині (порти «Одеса-мтп» (Євротермінал), «Іллічівський-мтп» (поромна переправа), «Кучурган-авто»).

«Українські охоронці кордону вчилися виявляти ознаки підробки номерних агрегатів, реєстраційних документів та порядку здійснення повної ідентифікації автотранспорту в цілому. Зокрема, під час тренінгів експерти проекту TWINNING практично показали місця розміщення ідентифікаційних номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів різних категорій, моделей та марок, які найчастіше підробляються. Було детально продемонстровано елементи підробок VIN – номерів, стікерів, табличок транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської техніки тощо», — розповіли у прес-службі.

Після завершення заходів експерти проекту TWINNING також надали високу оцінку рівню підготовки та проведення навчальних тренінгів.

«Анкетування учасників тренінгів свідчать про результативність і доцільність продовження проведення подібних заходів в такому форматі у майбутньому», — зазначили у відомстві.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!