Накладено арешт на товари вартістю понад 20 млн гривень, імпортовані з порушеннями законодавства

0
659

?

За клопотанням слідчих податкової міліції ГУ ДФС у Київській області суд наклав арешт на товари, незаконно ввезені в Україну.

Так, за повідомленням Державної фіскальної служби України, у рамках проведення операції «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 358 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури області було встановлено підприємство, задіяне у схемі легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, яке нелегально ввезло на територію України крупну партію товарів.

?

?

?

?

?

На підставі ухвал суду були проведені обшуки у м. Києві та м. Дніпрі у складських приміщеннях, які використовує вказана компанія, та за місцем проживання фігуранта.

За результатами обшуків було вилучено та передано на відповідальне зберігання 80 тонн товарів (спортивний одяг та інвентар іноземного виробництва) загальною орієнтовною вартістю 21,6 млн. гривень, на які відсутні документи, що підтверджують їх походження та законність набуття, та які були імпортовані в Україну за підробленими документами.

На вказані ТМЦ накладено арешт.

«Генплан Таможни»