Найцікавіші виявлення Харківською митницею контрабанди у 2017 році

  10
  1024

  4c31670a7b1927ec866e9426896d9eed

  Найважливішою та найскладнішою ділянкою роботи працівників митниці є боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил. 2017 рік був досить цікавим в сенсі резонансних та нетипових подій. Найбільш неординарні схованки використовували правопорушники для переміщення через кордон наркотичних речовин. У Державній фіскальній службі розповіли про найцікавіші виявлення контрабанди на Харківській митниці.

  Так, у січні 2017 року в пункті пропуску «Гоптівка» харківські митники з допомогою службового собаки Любомира виявили «коноплю», яка була прихована в буханці білого хліба.

  Того ж місяця незвичайні цукерки провозили автобусом «Костянтинівка – Москва». Службовий собака Любомир спрацював на одного з пасажирів, який перевозив 230 грамів «травички» у пакеті в упаковках від цукерок.  

  Ще однією цікавою схованкою для «травички» була качка. У лютому 2017 року «фаршировану качку» із 300 грамами марихуани переміщував один із пасажирів автомобілю, який прямував з Кривого Рогу до Москви. І знов спрацював службовий собака митників Любомир.  

  У червні «кіндер сюрприз» із сюрпризом провозили в пункті пропуску «Гоптівка». В ході огляду автівки на підлозі біля сидіння водія у барсетці серед інших речей у контейнері з-під іграшки «кіндер сюрприз» було виявлено згорток фольги, в якому знаходилось 11 грамів канабісу.  

  У серпні майже 70 грамів марихуани винахідливий пасажир авто приховав в цибулі. При огляді його дорожньої сумки було виявлено пакет з п’ятьма цибулинами, дві з яких були склеєні, а всередині знаходились пакетики з марихуаною.  

  У листопаді 2017 року 3 кг «травички» перевозили в якості «веселого сувеніру» через пункт пропуску «Гоптівка». У ході митного контролю автівки, яка рухалась в напрямку Росії, службовий собака Харківської митниці ДФС Арчі спрацював на сумку у багажному відділенні, яку віз у якості передачі власник автомобіля. При подальшому огляді в сумці серед ласощів було виявлено чотири коробки з-під печива «Харківський сувенір», наповнені наркотичною речовиною.

  Але не лише наркотичні речовини ховали громадяни від митного контролю.

  У березні 2017 року майже 2 кілограми золота виявили харківські митники в пункті пропуску «Гоптівка». Громадянка України прямувала в якості пасажирки одного з авто до Росії. Після того, як в ході проведення митного контролю в її валізі під підкладкою були виявлені золоті вироби та золотий лом у великій кількості, громадянці було запропоновано пред’явити речі, що знаходяться при ній. Жінка добровільно дістала з нижньої білизни декілька пакунків із золотом.

  Того ж місяця в пункті пропуску «Гоптівка» харківськими митниками  припинено спробу незаконного вивезення майже 8 кг бурштину. 36-річний житель Донецької області намагався вивезти «сонячне каміння», приховавши його в конструктивних порожнинах свого авто.

  Щодо всіх правопорушників Харківською митницею ДФС були складені протоколи про порушення митних правил відповідно до вимог Митного кодексу України.

  10 КОММЕНТАРИИ

  Ваш комментарий

  Please enter your name here
  Please enter your comment!