Нацполіція викрила двох поліцейських з Кіровоградщини у «кришуванні» наркобізнесу

0
1659

WhatsApp Image 2018-01-30 at 15.23.55

Користуючись владними повноваженнями, працівники відділу поліції Олександрії змушували місцевого жителя збувати наркотичні речовини та віддавати їм виручені гроші. Зловмисників затримали з речовими доказами оперативники внутрішньої безпеки Нацполіції разом з прокуратурою та СБУ. Про це інформує Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Кіровоградськ управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України отримало оперативну інформацію щодо окремих працівників керівної ланки поліції Кіровоградщини. Посадовців поліції міста Олександрії запідозрили у протиправних діях.

Оперативники провели перевірку і встановили, що 38-річний начальник сектору превенції та 40-річний заступник начальника сектору карного розшуку олександрійської поліції прикривали збут наркотичних речовин.

Зловживаючи службовим становищем, напарники тиснули на місцевого жителя, змушуючи його купувати у визначених «точках» психотропні засоби та наркотичні речовини (опій ацетильований, амфетамін, «фен»), а потім – розповсюджувати наркотики. При цьому чоловік повинен був щомісячно віддавати поліцейським 10 тисяч гривень виручки.

За викритим фактом прокуратура Кіровоградської області розпочала кримінальне провадження.

За сприяння керівництва поліції області, оперативники внутрішньої безпеки НПУ спільно з працівниками прокуратури та УСБУ Кіровоградщини задокументували факт одержання 10 тисяч гривень – викритим підполковником поліції. Отримані кошти посадовець поліції превенції розділив і частину передав колезі з розшуку. На цьому факті обох поліцейських було затримано.

полллл

За місцем служби та проживання фігурантів були проведені санкціоновані обшуки. У посадовця розшуку поліції виявили при собі 5 пакетиків з порошком, попередньо – метамфетаміном, ще один пакетик виявлено у нього вдома. На теперішній час тривають слідчі дії та заходи щодо оголошення затриманим підозри у вчиненні злочину за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.