Начальник Волинської митниці В.Кривіцький: правоохоронні органи намагаються дискредитувати працівників митниці

0
2013

18010220_100501617187217_3149093808917489447_n

Волинська митниця готова співпрацювати з правоохоронними органами, щоб спільно викривати і боротися з проявами корупції. Про це заявив начальник Волинської митниці ДФС України Віктор Кривіцький на своїй сторінці у Фейсбук.

«На сьогоднішній день Волинська митниця ДФС продуктивно працює, приносить сотні мільйонів гривень надходжень до бюджету щомісячно, але комусь це явно не подобається. І, що найгірше, дестабілізувати ситуацію, дискредитувати працівників митниці намагаються руками правоохоронних органів.

Одна з таких провокацій — так званий обшук, який відбувся 23 квітня на автомобільному пункті пропуску «Ягодин». Ця подія отримала резонанс у ЗМІ. На Волинську митницю було вилито багато бруду. Але при цьому жодного результату обшук не дав. Було оглянуто робочі місця кожного працівника митниці, проте знахідок, які компрометували би роботу митників, виявлено не було. Однак про цей факт, на жаль, змовчали.

Наразі подібні дії щодо працівників митниці трактуються неоднозначно. А саме складається враження, що замість того, щоб покращити роботу митниці, їй, навпаки, перешкоджають. На мою думку, це спроба розхитати ситуацію на Волинській митниці, в її колективі та організації роботи. А для стабілізації роботи було витрачено понад півроку часу. Припускаю, що ці провокативні дії спрямовані в першу чергу особисто проти мене як керівника.

Комусь, очевидно, не подобається, що на митниці наведено лад, призупинено контрабандні потоки, суттєво нарощено надходження до бюджету та збільшено кількість суб’єктів ЗЕД, що обслуговуються на Волині. Зацікавленими у такого роду провокаціях можуть бути представники старого режиму, які прагнуть реваншу, повернення протизаконних схем, і для цього вдаються до будь-яких методів, щоб показати роботу митниці у негативному світлі.

Однак митниця не піддається на провокації. Посилення боротьби з корупцією, викриття цього негативного явища, прозорість діяльності — одне з ключових завдань, яке я ставлю перед колегами-митниками. Волинська митниця готова співпрацювати з правоохоронними органами, щоб спільно викривати і боротися з проявами корупції.
Попри тиск, митники працювали і продовжують сумлінно працювати, наповнювати державний і місцевий бюджет, прагнучи, щоб Волинська митниця була взірцевою на теренах західного кордону України.

І результати роботи Волинської митниці ДФС говорять самі за себе. Завдяки заходам з детінізації економіки, проведенню системної антикорупційної роботи та удосконаленню процесів адміністрування з початку року працівники волинської митниці вилучили товарів на суму 16,8 млн гривень, наклали і стягнули штрафів на суму 6,7 млн гривень.
Окрім цього, Волинській митниці вдається постійно збільшувати показники надходжень митних платежів. До порівняння, у січні митницею перераховано до бюджету 390,4 млн гривень, у лютому — 520,5 млн гривень, а в березні — 682,5 млн гривень.

Загалом за підсумками І кварталу 2017 року Волинська митниця ДФС спрямувала до державного бюджету 1 млрд 593 млн гривень. Це майже на півмільярда гривень більше проти аналогічного періоду минулого року.

Завдяки перевиконанню надходжень до держбюджету на облаштування та ремонт доріг Волинської області спрямовано майже 250 млн гривень. Враховуючи стабільну тенденцію зростання сплати митних платежів, можна розраховувати, що область і надалі отримуватиме вагомі суми для ремонту доріг.

Незважаючи на тиск і провокації, я дбатиму про порядок на митниці, аби не повернулися протизаконні схеми, буду протидіяти корупції, навіть якщо це комусь не подобається».

«Генплан Таможни»