На Запоріжжі податківці припинили роботу конвертцентру з оборотом близько 430 млн гривень

0
748

photo.42226

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 430 млн. гривень.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 205, ч.1 ст. 205-1, ч.3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації податкових зобов’язань, переведення безготівкових коштів у готівку, безпідставного формування ПДВ, і подальшої легалізації грошових коштів, повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

«На рахунки підконтрольних зловмисникам підприємств з ознаками фіктивності підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари і послуги. Після цього гроші знімалися готівкою та за вирахуванням 12-14% передавалися замовникам незаконної конвертації», — йдеться в повідомленні.

Оборот конвертцентру за 2016-2017 рр. склав близько 430 млн. гривень.

За результатами санкціонованих обшуків оперативники вилучили бухгалтерські документи, чорнові документи щодо фактичної реалізації продукції за готівку, кошти в сумі 1,6 млн. грн., комп’ютерну техніку.

Окрім того, накладено арешт на грошові кошти на банківських рахунках 14 підконтрольних угрупованню підприємств на суму понад 1,5 млн. гривень. Слідчі дії тривають.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба Державної фіскальної служби України