На Закарпатті знешкодили контрабандиста — тіньового власника кілометрів держкордону України

0
1269

s419x0-pr-17319153935-17319154024

Про так звані неконтрольовані державою ділянки українсько-угорського кордону плітки ходять вже не перший місяць. І ось спецоперація з нейтралізації унікального злочинця завершилася його арештом.

А чи вдасться з’ясувати, хто саме стояв за ним?

16 листопада, о 7-й годині ранку до санаторію «Карпати» під Мукачевом увірвався закамуфльований та до зубів озброєний спецпризнач. Їх увага була прикута до скромного відпочивальника на ім’я Аттіла Горват (контрабандистське погоняло «Докі» – на фото).

Це і є той самий Горват, який не без сприяння поки що неназваних осіб організував прибуткову діяльність «приватного кордону» на Закарпатті та незаконне переправлення за маршрутом Угорщина-Україна-Угорщина великого асортименту специфічних продуктів та живого товару.

фото2

На малій батьківщині контрабандиста – у Великій Бийгані – тривають обшуки, допити і тому подібне. Крім іншого, тут вилучено чималеньку партію наркотиків.

Довідка: Йдеться про 134 га землі протяжністю 5 км вздовж кордону. Подейкують, що до чергової афери (згадайте тоннель з Ужгорода до Словаччини) можуть бути причетні не тільки містечкові можновладці, але й окремі силовики, прокурори та дільці Держгеокадастру. Себто, поки що тут, як і раніше, — «бабло перемагає зло».

Джерело: «Дзеркало Закарпаття»