На Закарпатті викрили контрабандні сигарети, які маскували під рулони паперу

0
1365

55555

В Ужгороді співробітниками оперативного-розшукового підрозділу Держприкордонслужби спільно з прикордонниками Чопського загону та співробітниками Державної фіскальної служби  здійснюється обшук складських приміщень.

У результаті слідчих дій в асбестових трубах, перероблених кустарним способом під рулони паперу, виявлено значну кількість цигарок. Частина тютюну, ймовірно контрафактного виробництва, повідомляють у Держприкордонслужбі.

«Наразі із майже сотні труб розібрано трохи більше половини, з яких на даний момент дістали більше 100 ящиків тютюнових виробів», — йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

«Окрім цього, на складі також виявлено станки, приладдя та технічні засоби, за допомогою яких звичайні труби перетворювались на рулони, щільно «нашпиговані» цигарками. Горе-майстри досить сумлінно підійшли до процесу виготовлення цих конструкцій».

Оперативники продовжують здійснювати заходи, спрямовані на з’ясування всієї ланки незаконної діяльності, починаючи від виготовлення цигарок і до встановлення точок збуту.

1111

2222

33333

4444

55555

«Генплан Таможни»

Фото, відео: прес-служба ДПСУ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!