На Закарпатті та Львівщині затримано два транспортних засоби з підробленими документами

0
1899

thumb_news_20171207_105146_1512636706

Два транспортні засоби з підробленими документами та невідповідністю номера кузова напівпричепа виявили співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на Закарпатті та Львівщині.

За повідомленням прес-служби ДПСУ, прикордонники Мукачівського загону у пункті пропуску «Солотвино» під час в’їзду в Україну виявили підроблене доручення на легковий автомобіль «Субару» 2007 року випуску. За кермом авто англійської реєстрації був українець. Сума оцінки вилученої іномарки становить близько 180 тисяч гривень.

А прикордонники Мостиського загону в пункті пропуску «Шегині» виявили невідповідність номеру кузова напівпричепа «Schwarzmueller» 2005 року випуску вантажного автомобіля «Мерседес» української реєстрації. Встановлено, що номери транспортного засобу не співпадали з даними, зазначеними в реєстраційних документах.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

Матеріали адміністративної справи та напівпричіп передано співробітникам Мостиського відділення поліції у Львівській області.

«Генплан Таможни»