На Закарпатті Служба безпеки України вилучила партію контрабандних психотропів та припинила діяльність наркоугруповання

0
1360

11

Співробітники Служби безпеки України вилучили на Закарпатті велику партію контрабандних психотропів та припинили діяльність потужного угруповання, яке оптом реалізовувало «важкі» наркотики.

На митному посту «Дяково» під час перевірки автомобіля прикордонники та митники, спільно з оперативниками спецслужби виявили понад 60 тис. психотропних пігулок. Орієнтовна вартість наркотику, який зловмисник ввіз до України для перепродажу, становить майже 10 тис. доларів США. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 305 Кримінального кодексу України.

У Мукачево під процесуальним керівництвом прокуратури співробітники СБ України припинили діяльність потужного угруповання, яке оптом реалізовувало «важкі» наркотики.

Правоохоронці встановили, що «кримінальний авторитет» організував виготовлення екстракційного опію у приватному будинку. Разом зі спільниками він збував оптові партії наркотику постійним клієнтам.

Оперативники спецслужби задокументували продаж наркоділками 200 кубів опію. Під час спроби збуту ще 240 кубів наркотику співробітники СБ України затримали «авторитета» разом зі спільником у центрі Мукачевого.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 307 Кримінального кодексу України, наркоділкам повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

За обома фактами тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-центр СБ України