На Закарпатті митники вилучили медпрепарати, які віднесені до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин

3
902

34E9F4C9-3F32-490B-9FC1-80DAC437AC70_w640_r1_s

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено ввезення на територію України медичних препаратів, які містять діючі речовини, що віднесені до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів. Про це повідомляють у прес-службі ДФС.

Повідомляється, що громадянин України, який прямував з Італії в Україну, на митний пост заїхав легковим автомобілем «RENAULT JD CM H5 NISSAN INTERSTAR» з італійською реєстрацією.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав «червоний коридор». У митній декларації він вказав свої паспортні дані та відомості про транспортний засіб.

При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості, заявлені у митній декларації, та заперечив наявність будь-яких інших товарів, у тому числі таких, що підпадають під обмеження.

Проте під час митного контролю автомобіля та речей громадянина митники виявили не заявлені при усному опитуванні та не вказані у митній декларації медичні препарати іноземного виробництва:

— чотири скляні флакони ємкістю 30 ml «ANSIOLIN 0,5 mg/ml», діюча речовина «Diazepam» (діазепам);

— 40 пігулок «HALCION» 250 microgrammi діюча речовина «triazolam» (тріазолам);

— 40 пігулок « EN 1mg», діюча речовина «delorazepam» (делоразепам).

Медичні препарати знаходилися в багажному відсіку автомобіля, доступ до них нічим не утруднювався. Вартість виявлених лікарських засобів згідно з цінами, вказаними на фабричних упаковках, становить 2430 грн.

Варто зазначити, що діючі речовини «Diazepam» (діазепам), «triazolam» (тріазолам), «delorazepam» (делоразепам) віднесені до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів затвердженого ПКМУ від 6 травня 2000 року №770 Таблиці №3 Списку №2 «Психотропні речовини, обіг яких обмежено і стосовно яких допускаються виключення деяких заходів контролю».

«Таким чином, громадянин України не заявив митному органу точні відомості про переміщувані ним через митний кордон предмети, які підлягають обов’язковому декларуванню та обмежені до переміщення через митний кордон України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

На підставі ст. 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил, вилучено», — зазначили у відомстві.

«Генплан Таможни»

3 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!