На Закарпатті біля кордону виявили групи нелегалів із Індії та Бангладеш

0
1058

1481193093_prikordonniki_3_729x547_1_729x547

Учора в ході активної фази проведення спільної спеціальної операції «Кордон 2017» військовослужбовці Держприкордонслужби затримали на Закарпатті дві групи нелегальних мігрантів із Індії та Бангладеш.

Як розповідають у прес-службі Держприкордонслужби України, близько 16-ї години в ході реалізації інформації оперативних підрозділів прикордонного відомства прикордонним нарядом на околиці м. Чоп зупинено двох іноземців. Вони повідомили, що є громадянами Індії, однак документів надати не змали.

А прикордонники відділу «Тиса» Чопського загону вже о 22.00, за інформацією дільничного інспектора прикордонної служби, виявили на околиці м. Чоп ще одну групу — у складі 6 осіб. Серед них було 4 громадян Індії та 2 громадян Бангладеш.

Азіати перебували у прикордонні без визначених законодавством документів. Наразі їх доставили у відділ прикордонної служби для з’ясування обставин правопорушення. Тривають перевірочні заходи, після завершення яких усіх затриманих буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

У відомстві зазначають, що тільки за результатами основного етапу спільної спеціальної операції «Кордон 2017», яка розпочалася з 11 квітня цього року, прикордонниками було виявлено та затримано більше 250 нелегальних мігрантів та не пропущено через кордон близько 700 потенційних нелегалів.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!