На Закарпатті біля кордону виявили групи нелегалів із Індії та Бангладеш

0
1123

1481193093_prikordonniki_3_729x547_1_729x547

Учора в ході активної фази проведення спільної спеціальної операції «Кордон 2017» військовослужбовці Держприкордонслужби затримали на Закарпатті дві групи нелегальних мігрантів із Індії та Бангладеш.

Як розповідають у прес-службі Держприкордонслужби України, близько 16-ї години в ході реалізації інформації оперативних підрозділів прикордонного відомства прикордонним нарядом на околиці м. Чоп зупинено двох іноземців. Вони повідомили, що є громадянами Індії, однак документів надати не змали.

А прикордонники відділу «Тиса» Чопського загону вже о 22.00, за інформацією дільничного інспектора прикордонної служби, виявили на околиці м. Чоп ще одну групу — у складі 6 осіб. Серед них було 4 громадян Індії та 2 громадян Бангладеш.

Азіати перебували у прикордонні без визначених законодавством документів. Наразі їх доставили у відділ прикордонної служби для з’ясування обставин правопорушення. Тривають перевірочні заходи, після завершення яких усіх затриманих буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

У відомстві зазначають, що тільки за результатами основного етапу спільної спеціальної операції «Кордон 2017», яка розпочалася з 11 квітня цього року, прикордонниками було виявлено та затримано більше 250 нелегальних мігрантів та не пропущено через кордон близько 700 потенційних нелегалів.

«Генплан Таможни»