На Харківщині СБУ блокувала незаконне постачання тютюнових виробів та етилового спирту

0
771

2_main

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури блокували незаконне постачання тютюнових виробів та етилового спирту до Харкова, повідомляють у прес-центрі Служби безпеки України.

Оперативники СБУ встановили, що до організації незаконної оборудки причетні жителі обласного центру та уродженці тимчасово окупованих територій.

Повідомляється, що контрафактні партії цигарок з підробленими марками акцизного збору України зловмисники переправляли до Харкова для незаконного збуту в кількох регіонах. Зі спирту ділки виготовляли сурогатні алкогольні напої.

Правоохоронці затримали одного з учасників групи під час збуту чергової партії контрафактних тютюнових виробів. При обшуках у підпільних цехах та місцях проживання фігурантів справи співробітники СБ України вилучили майже вісімдесят тисяч пачок контрафактних цигарок, понад тисячу літрів етилового спирту, одну тисячу літрів готової до реалізації підробленої горілки на загальну суму майже два мільйони гривень.

n_4039_56361773

n_4039_53725137

n_4039_51398298

У двох підпільних «цехах», де вироблялись сурогатні алкогольні напої, вилучено пакувальну тару та обладнання для їх виготовлення.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України.

П’ятеро учасників групи, у тому числі троє організаторів, затримані згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

«Генплан Таможни»