На Харківщині податківці ліквідували 2 підпільні міні-заводи з виробництва пального

0
947

1489158601_oil

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області ліквідували два підпільні міні-заводи, де незаконно виготовляли дизельне пальне та бензин.

preview1

1

 

Фото: прес-служба ДФС

«У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України встановлено, що з початку 2017 року службові особи компанії, яка займається відновленням відсортованих доходів, організували на території області два підпільні міні-заводи, де із відпрацьованої моторної оливи та газового конденсату незаконно виготовляли дизельне пальне та бензин, використовуючи обладнання, що забезпечує їх масове виробництво», — повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Готову продукцію транспортували та реалізовували на території Харківської та інших областей. При цьому «підприємці» не мали жодних дозвільних документів на провадження такого виду діяльності та не відображали вказані операції в податковому та бухгалтерському обліку.

На підставі ухвал суду на території міні-заводів було проведено обшуки, під час яких вилучено 84 тонни дизельного пального, 2 автомобіля та обладнання для виготовлення ПММ.

«Загальна вартість вилучених ТМЦ складає більше 5,2 млн. грн.», — уточнили у прес-службі.

Слідчі дії тривають.

«Генплан Таможни»